Jump to content

Dijelovi karoserije.. Nabavka


ChILd_ReBoRn

Recommended Posts

Dok te ide.. Onda te ide. Da li netko ima za prodati nosac amortizera 5tih vrata? Nikad nikome nije puknuo.. Meni upravo sad. Cekam pred renault servisom, da cujem cijenu novog.. Rado bi uzeo stari

20200828_120244.jpg

Link to comment
Share on other sites

update: cijena novog 361,45kn plus PDV. Dobavljiv kroz deset dana.

Narucio rabljeni sa auto otpada u Čepinu...za 80 kn (30kn dostava)

Link to comment
Share on other sites

Bome Child..tvoj svaki post je sve crnji i crnji..izdrži!

Link to comment
Share on other sites

update: cijena novog 361,45kn plus PDV. Dobavljiv kroz deset dana.
Narucio rabljeni sa auto otpada u Čepinu...za 80 kn (30kn dostava)


Kakvi su ti amortizeri?
Da nije tu nešto krivo radilo, vozilo ukoso pa je pukao nosač.
Iako čudno da tako debeli lim pukne bez razloga.
Link to comment
Share on other sites

Radilo sve ok.. Nisam primijetio neke probleme, vrata isla lagano i ravnomjerno.. Amortizer... Ne kuzim kakav je.. Nije svinut ili nešto. Koliko vidim korozija je nacela nosac.. Ili je lose bilo zanitano. Zao mi je da ne mogu naci taj dio koji je izletio, da ga zavarim... 

Link to comment
Share on other sites

A gle velika i teška su vrata od bunkera, nisu ni ti amortizeri slabi jer moraju dosta velik teret držat. Potrefile su se sile i otkinulo ga je, možda je od prije imao kakav ožiljak pa je pukao na slaboj točki.

Baš ću poslije pogledat kod sebe dali ima gdje kakvih tragova trošenja...

Link to comment
Share on other sites

Baš išao gledat na svom, pa nemre to samo tako puknut, neznam stvarno što se desilo.

Ako ti je auto 2012 godina, ovaj nosač je 50 tjedan 2011... jedino ako je proizveden početkom 2012 onda moguće da je nosač iz 2011

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi odmah i ovaj s druge strane vidjet , promjenit i njega, i amortizere straznjih kotaca. Bolje nego da ti negdje na putu rikne vele ljudi.

 

 

 

 

malo crnog humora al..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kako vidite na slici, taj nosac je zapravo Lnprofil koji ima rupu. U tu rupu je uprešan drzac amortizera. Koliko vidim na dijelu koji je puknut.. Oziljak je oksidirao.. Tako da je mozda puknut otprije. Sad ga je samo izbilo van. Već 4ti put paradiram po lidl parkingu, al ne mogu naci taj dio. Jbg.. Moram cekat do ponedjeljka. Do onda glavom drzat vrata. Taman festu imam u ned.. 100 put otvoriti prtljažnik. Teze ga je zatvoriti.. Malo idu na stranu sad, pa treba paziti kako se zatvara 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, hrvojexyz said:

Trebalo bi odmah i ovaj s druge strane vidjet , promjenit i njega, i amortizere straznjih kotaca. Bolje nego da ti negdje na putu rikne vele ljudi.

 

 

 

 

malo crnog humora al..

Ja ne vidim smisao tvog posta.

Bolje da nisi ništa napisao jer je očigledno da se sve više podjebavaš ljude u svim temama...

5 minutes ago, ChILd_ReBoRn said:

Kako vidite na slici, taj nosac je zapravo Lnprofil koji ima rupu. U tu rupu je uprešan drzac amortizera. Koliko vidim na dijelu koji je puknut.. Oziljak je oksidirao.. Tako da je mozda puknut otprije. Sad ga je samo izbilo van. Već 4ti put paradiram po lidl parkingu, al ne mogu naci taj dio. Jbg.. Moram cekat do ponedjeljka. Do onda glavom drzat vrata. Taman festu imam u ned.. 100 put otvoriti prtljažnik. Teze ga je zatvoriti.. Malo idu na stranu sad, pa treba paziti kako se zatvara 

Baš sam ti htio napisat da paziš da si nebi sjebao i one držače koji drže vrata, ona dva na krovu, jer je sad puno veće opterećenje na njima, pogotovo na tom lijevom di sad nema amortizera...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

necu koristiti prtljaznik do ponedjeljka.. samo sve otraga na straznju klupu...

 

Link to comment
Share on other sites

dakle, 1.9. u 15:22 je paket zaprimljen, dostava drugi dan do 20h. Danas u 12:30, evo junaka postara. Ukratko 69kn i gepek složen.  Najgore od svega, tražio sam taj dio koji se polomio 2 dana na LiDL parkingu. pregledavao gepek..i nista. da sam ga nasao, 3 minute varenja i rijesen problem. Danas skinem nosac..i nadjem to govno, 5 cm dalje, na vrhu zadnjeg svjetla. Strava....

Sad cu imati rezervni...

20200903_123949.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChILd_ReBoRn said:

dakle, 1.9. u 15:22 je paket zaprimljen, dostava drugi dan do 20h. Danas u 12:30, evo junaka postara. Ukratko 69kn i gepek složen.  Najgore od svega, tražio sam taj dio koji se polomio 2 dana na LiDL parkingu. pregledavao gepek..i nista. da sam ga nasao, 3 minute varenja i rijesen problem. Danas skinem nosac..i nadjem to govno, 5 cm dalje, na vrhu zadnjeg svjetla. Strava....

Sad cu imati rezervni...

20200903_123949.jpg

Da je htio nebi tu upao, bitno da si složio 👍... 

Sad tek vidim da je taj dio uprešan u ovaj nosač, ja sam mislio da je to sve iz jednog komada izliveno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S čim bi te kuglaste zglobove bilo dobro podmazati?

Vidim tu neku maščobu na fotki, obična litijeva?

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Alen said:

S čim bi te kuglaste zglobove bilo dobro podmazati?

Vidim tu neku maščobu na fotki, obična litijeva?

 

lis2

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.