Jump to content

ujutro vergla a neće da upali


mirko7

Recommended Posts

pozdrav svima

ovako sin ima clia II, 1.2 43 KW, ujutro na hladno treba dva tri puta verglat da upali, zna se dogodit rijetko i tokom dana da neće iz prve,pokušavali i dat gas ali ništa,  vozio u dva servisa na dijagnostiku, nema nikakvih grešaka itd, inače kad upali sve ok, pomagajte , oderaće me ako vozim u ovlašteni servis, čak i probali s drugim ključem ali simptomi isti

Link to comment
Share on other sites

Plin? Da li kad upali onda cca 1 vremena pali normalno... i to što je roby rekao...

Link to comment
Share on other sites

Davno mi se to događalo na Cliju 2, bio je 1.2 16v, 55 kw. Odvezao u ovlašteni, radilo se o senzoru položaja radilice. Mislim da je ukupan trošak bio ukupno cca 700 kuna. Auto je bio gotov za par sati.

Link to comment
Share on other sites

dobar dan

kompjuter bio na remontu pa se nismo čuli, hvala na savjetima , kvar otklonjen u međuvremenu, zezao anlaser, električar prominio četkice i kaže sin još neki dio s namotajima u anlaseru,  u tokiću  da ga je izašlo oko 150,00 kn dijelovi a meštra još tolko, evo već ovi tjedan sve ok, nisam ni sumnjao da je do njega, radio Dražen električar iz Lukšića

hvala vam na pomoći

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.