Jump to content

Presvlake sjedala


Zemo

Recommended Posts

pa zar se original ne mogu skinuti sa sjedala pa pošteno oprati u mašini?

nisam detaljno istraživao ali vidio sam  krajeve presvlaka pa mi je izgledalo da se mogu skinuti. možda bi sjedala trebalo izvaditi van iz auta, 

Edited by alki9969
Link to comment
Share on other sites

Mene više zanimaju neke presvlake koje se jednostavno skidaju i peru. VIše otraga radi djece koja uvijek nešto zaprljaju.

Link to comment
Share on other sites

imas po pet centrima "cerade" za zadnji sic, primarno za pse... imam je na straznjim sjedalima radi pesa al trazim i neku manjih dimenzija za suvozacki sic radi zenke... cudno kak se po doma pazi na svaku mrvicu al u autu je dernek, pogotovo ak se docepa lisnatog [emoji4]

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alki9969 said:

pa zar se original ne mogu skinuti sa sjedala pa pošteno oprati u mašini?

nisam detaljno istraživao ali vidio sam  krajeve presvlaka pa mi je izgledalo da se mogu skinuti. možda bi sjedala trebalo izvaditi van iz auta, 

Ne kuzim!Ako sam te dobro shvatio ti bi skidao sjedala i prao ?Za to imas kemijsko ciscenje vozila!

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam cuo da netko skida orginal presvlake i pere u masini?

Uostalom imam samo pozitivna iskustva s kemijskim ciscenjem

Link to comment
Share on other sites

Pa scenic 3 u većini slucajeva ima sjedala pola umjetna koza-pola platno i još k tome na 90% njih je na vozačevom sjedalu lijeva sjedeća bočnica (koja je od te kvalitetne kože?!?!?) pukla, odnosno poderala se od ulaska i izlaska jer je auto malo povisen naspram megana. Ja sam ih vidio samo nekoliko kojima se to još nije poderalo, ali i ti su na dobrom putu da se podere kroz godinu dana.

I kak to oprat, jednostavno rečeno nikako

Ove navlake su ok za više stvari, em te nejebe ugrijana koža po ljeti, sakrije tu bočnicu koja je poderana, a stražnja klupa s dvoje male djece da i ne pričam...

Osobno znam jako puno ljudi koji u nove aute koje su kupili za sebe, praktički još nisu ni prdnuli u njima i potrošili prvi tank goriva ugrađuju navlake po mjeri... zašto? neznam... osobno bih isto možda tako napravio...

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvijek za navlake po mjeri koje dobro stoje.

Ali nisam za navlake koje su jako knap, teško se skidaju i stavljaju i moram platiti nekome 200kn da ih stavi.

Ne radi se kemijsko često. Zabranio sam jedenje u autu, ali mi se dogodilo da sam vozio klinku doma s rođendana i tek mi je kasnije rekla da je na tom rođendanu sjela na čokoladni kolač. Pa ajde opet ribaj zadnja sjedala. Da je kvalitetna presvlaka koja se može jednostavno skinuti i prati, to bi bilo vrlo poželjno. Nažalost, posebno za scenica s onim njegovim razdvojenim zadnjim sjedalima nisam našao ništa slično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam kupovao Logana nisam očekivao kvalitetu materijala na sjedalima pa sam htio kupiti navlake za sjedala ali su me užasno nervirale univerzalne a ni gotove tipske za vozilo nisu bile puno bolje.  Nikada ih nisam kupio i evo nakon skoro 16 godina i nepunih 200 kkm na originalnim sjedalima još nema vidljivih tragova habanja. Ove šivane po mjeri stvarno izgledaju fantastično a ni cijena nije pretjerana pa da sam tada imao ovakav izbor sigurno bi ih bio kupio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pola koza a pola tkanina imaju samo Bose edicije Senica!Moj Limited ima tkaninu!

13 hours ago, logan said:

Kad sam kupovao Logana nisam očekivao kvalitetu materijala na sjedalima pa sam htio kupiti navlake za sjedala ali su me užasno nervirale univerzalne a ni gotove tipske za vozilo nisu bile puno bolje.  Nikada ih nisam kupio i evo nakon skoro 16 godina i nepunih 200 kkm na originalnim sjedalima još nema vidljivih tragova habanja. Ove šivane po mjeri stvarno izgledaju fantastično a ni cijena nije pretjerana pa da sam tada imao ovakav izbor sigurno bi ih bio kupio.

He he pro mimato radi vec nekih 20 i kusur godina!:)Ali da ih netko nije spomenuo tu na forumu ne bih ni ja znao!:)

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Zemo said:

Pola koza a pola tkanina imaju samo Bose edicije Senica!Moj Limited ima tkaninu!

He he pro mimato radi vec nekih 20 i kusur godina!:)Ali da ih netko nije spomenuo tu na forumu ne bih ni ja znao!:)

Spomenuo sam ih više puta i toplo preporučio svima koju su tražili tipske navlake.I još neke kolege isto😀😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 15. 11. 2020. at 12:52, Zemo said:

Ne kuzim!Ako sam te dobro shvatio ti bi skidao sjedala i prao ?Za to imas kemijsko ciscenje vozila!

definitivno me ništa nisi skužio...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zemo said:

Pola koza a pola tkanina imaju samo Bose edicije Senica!Moj Limited ima tkaninu!

Moj nije Bose pa ima pola pola, kolega na poslu slabiju opremu od mene i isto sjedala pola pola...

Svaka zemlja je imala serije sa svojom opremom, nigdje isto nije bilo, a hvala bogu 80% na cesti ih je uz uvoza.

8 hours ago, Bruno said:

Spomenuo sam ih više puta i toplo preporučio svima koju su tražili tipske navlake.I još neke kolege isto😀😀

Ma odrade posao uredno i materijal nije nikakav škart, nekome je puno soma za navlake dat ali ove njihove po meni vrijede svake kune...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.