Jump to content

DDT4ALL


martin-d

Recommended Posts

Pitanje ekipa,

na prijašnjem vozilu (Megane II 2007) sam imao funkciju podizanja električnih prozora pritiskom 2 puta tipke za zaključavanje vozila na ključu. Smatram tu funkciju izuzetno praktičnom i žao mi je da je nisu prenijeli na sve kasnije naraštaje Renault vozila.

Zanima me bi li takva opcija mogla biti uključena i za Clio IV 2017? Ako da, ima li netko sa području sjeverne Hrvatske (Zagreb, Varaždin, Čakovec, Koprivnica, Bjelovar) iskustva sa i znanja o DDT4ALL da se to postigne?

 

Srdačan pozdrav,

Martin

Link to comment
Share on other sites

@direstraits nisam najsigurniji što je impulsni podizač. (?

 No ako je to prekidač sa dva stupnja (u svakom smjeru) gdje drugi nastavlja radnju do potpunog izvršenja, onda to imam, na prednjim. Iako spomenuti Megan nije imao impulsne, već obične električne i svi prozori su se podizali kada bi 2 puta pritisnuo tipku za zaključavanje na ključu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Megane 2 iz 2007 je imao funkciju impulsnog podizanja/spuštanja svih prozora. Zato je radilo zatvaranje prozora na tipku. Clio vjerojatno nema impulsnog podizanja/spuštanja svih prozora. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hvala na odgovoru i aktivnosti @direstraits. uistinu je šteta što tu mogućnost do sada nisu prenijeli na niži segment, izgleda da ću morat' u šoping po Megane ili Talisman Grandtour! 😁

Link to comment
Share on other sites

[mention=11370]direstraits[/mention] nisam najsigurniji što je impulsni podizač. (?
 No ako je to prekidač sa dva stupnja (u svakom smjeru) gdje drugi nastavlja radnju do potpunog izvršenja, onda to imam, na prednjim. Iako spomenuti Megan nije imao impulsne, već obične električne i svi prozori su se podizali kada bi 2 puta pritisnuo tipku za zaključavanje na ključu.
Clio ima samo na prvima ali ne i na zadnjima?
Link to comment
Share on other sites

@mata73 praktičnom provjerom zaključujem kako vozačev prozor to ima (barem u mojem slučaju/modelu/opremi), kasnije sam tražeći po internetu naišao na priručnike koji to potvrđuju.
Pitao sam se je li moguće naručiti impulsne podizače/prekidače i sve standardne zamijeniti njima i da naravno rade kao impulsni? @direstraits

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod mene na meg 3 su sva 4 impulsna podizača stakla i dvostrukim klikom na ključu ili na kvaku za zaključavanje (hands free) dižu se svi prozori i sklapaju retrovizori. Šteta što nemaju shemu i za otvaranje prozora..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, martin-d said:

hvala na odgovoru i aktivnosti @direstraits. uistinu je šteta što tu mogućnost do sada nisu prenijeli na niži segment, izgleda da ću morat' u šoping po Megane ili Talisman Grandtour! 😁

Imao je neko na prodaju megane 3, @ivan.martinko ako se dobro sjećam. Dao bi ga jeftino koliko sam uspio razumjeti. 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, direstraits said:

Imao je neko na prodaju megane 3, @ivan.martinko ako se dobro sjećam. Dao bi ga jeftino koliko sam uspio razumjeti. 

Ma neću odmah sada mijenjati auto radi toga, za moje potrebe i kao prvi auto baš sam zadovoljan s ovim autićem, a ovaj dodatak bi ga još samo poboljšao. Ako ću uzimat' nešto "novo" biti će to 2022/2023 i najvjerojatnije Megane IV Grandtour Phase II, 1.5 dCi (115 HP) ili E-TECH (160 HP).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.