Jump to content

P: K&N filter 33-2849


ivan.martinko

Recommended Posts

Provjeri pa vidi.. bar ti znas jel pase. Taj filter pase u 50% renoovih vozila od 2002-2015..

OEM:

8201092697
8200820859
165465434R
165467751R
165467920R
165465086R

Imam i one dve pikse spreja pa posto kosta 130 kn to dvoje, samo jednom sam ga cistio pa su na 80% kapaciteta, moze za 80 kn..

20200920_152616.jpg

 

 

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Ja ti uzimam set za ciscenje ako se nitko prije mene nije javio, ali sam slijedecih par dana malo u guzvi, pa mi ga molim te pricuvaj....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zbog slabog interesa i smjesnih ponuda od 150 kn filter si ostavljam skupa sa svim. Nek vozi dalje u megu, vozniji je auto od varijante kad je u airboxu papirni filter.. doduse ulje u spreju je losija varijanta. Treba ulje na kapaljku nabavit..


Link to comment
Share on other sites

Ja ću ga uzeti jbte.
Kud se zuriš? Jesam lijepo gore napisao? Nemaju bas svi vremena za bas sad ovaj čas provjeriti jesu isti il nisu a znam da jesu..

Posalji mi za koliko ćeš mi filter prodati(broj imas), kit za čišćenje imam..

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne, ostavit cu si ga..
Vozio sam par dana sa papirnatim i auto mi se vuce u startu..
Sa ovim dosta veselije ide.
Sorry..
Ima ih jos u oglasima.. novi je 450 kn kod Renea a drugdje manje ali postarina i opet ispadne tolko..
Samo da nabavim ulje u bocici.. neki ga zamascuju Stihlovim 2t za motorne pile. 2t ulja se lijepe za povrsine. Bum probal kad potrosim ovaj sprej.. ko vodica je..

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, laci said:

Ja ću ga uzeti jbte.
Kud se zuriš? Jesam lijepo gore napisao? Nemaju bas svi vremena za bas sad ovaj čas provjeriti jesu isti il nisu a znam da jesu..

Posalji mi za koliko ćeš mi filter prodati(broj imas), kit za čišćenje imam..

 

Neces razbojnice!!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Sad ga nebi uzeo ni da je đaba :bat:

 

Predlazem opet neko hlađenje zbog neozbiljnosti i zavaravanja članova foruma.

Kit za čišćenje novi ako nekog poznaš dođe oko90kn..

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Laci o cem ti, kakvo zavaravanje clanova?
Jesi kapario robu, jesi zvao da pitas, nista.
Tjedan dana stoji oglas i nista. Ako nalazis recharge kit za 90 kn onda i filter mozes nac za 350 kn novi a ne mene tu kurit.
Lock

Osim toga mene nebus tu vise gledal ovak i onsk bez brige. Dosao sam samo da stavim oglas ali sam se predomislio i odustajem od prodaje. Ljudi odustaju od prodaje mobitela, auta, orbitreka, zasto nebi odustao od prodaje nekog filtera zraka?
Jos da procitam kaj mi medo i wifi imaju pametno za rec o kompu i idem ja opet logout..

Ne, nisam prodao megane, ne isplati mi se davati ga za sicu.. auto je dobar. Sredim taj luft na aksijali i ide dalje..

Link to comment
Share on other sites

  • Ivan1902 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.