Jump to content

P: Renault Scenic 3


frenchkey

Recommended Posts

Netko s foruma ga je kapario frend javio.
Jedino ulaganje je ugradnja plina, ako zeli.
U mom scenicu 2 s istim motorom lpg tech od auto tima je pun pogodak.
Jedino paziti da se stavi sto veca toroidna boca

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ovakvu boju nikad uzivo nisam vidio, uglavnom su sivi, crni, srebrni... ovo mi je otkriće.

Link to comment
Share on other sites

prvi vlasnik je bila neka direktorica u RNHr. Žene vole žive boje

Link to comment
Share on other sites

Ja cu vam reci jednu statistiku posto svaki dan godinama cesljam njuskalo, megane, clia, scenica, lagunu, vecina 90% sta sam vidio u ovoj boji upravo je bila na 1.6 16v. Au frenky sta ga nisi ti sebi kapario steta.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, frenchkey said:

Netko s foruma ga je kapario frend javio.
Jedino ulaganje je ugradnja plina, ako zeli.
U mom scenicu 2 s istim motorom lpg tech od auto tima je pun pogodak.
Jedino paziti da se stavi sto veca toroidna boca
 

Ja sam ga kapario :)

Naravno da ide plin u njega čim dođe na red i ići će najveća toroidna boca u njega, možda 60 litara.

Uskoro ide tema tipa... na što paziti i što mijenjati na njemu (možda varijabilna remenica ako me sjećanje služi) :)

Clio je na prodaju. Pošto poto mi se čini da bude. Ima samo 408 000 km. 

 

Edited by Hrc555
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Varijabilna se mijenja kad i zupčasti ili kada se počne čuti, pri prvom veglanju najčešće.

Mislio sam ga sebi uzeti, ali sam morao novce dati za nešto drugo tako da nisam, pa sam rado podijelio oglas ovdje jer je auto OK.

Btw, original akumulator mu je trajao do prošle godine. Bio je efb iako nema SS. Mislim da je novi stavio isto EFB. U Berenu u Zg.

 

Tip: ja u gepeku pored rezervnih žarulja imam i Beru bobinu, zlu ne trebalo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga kapario [emoji4]
Naravno da ide plin u njega čim dođe na red i ići će najveća toroidna boca u njega, možda 60 litara.
Uskoro ide tema tipa... na što paziti i što mijenjati na njemu (možda varijabilna remenica ako me sjećanje služi) [emoji4]
Clio je na prodaju. Pošto poto mi se čini da bude. Ima samo 408 000 km. 
 
Pitaj [mention=1543]ivan[/mention].martinko. On ima isti motor i zna sve o njemu
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Netko je imao ukusa kod porudžbine novoga, pano keyless zanimljiva boja .. i nije standardni dizelas

Jos da je beige unutrasnjost as ti gospe ..

 

Link to comment
Share on other sites

dakle sinoć je primopredaja i prijenos vlasništva obavljen. Ajmo malo dojmove Hrc :D

Link to comment
Share on other sites

Vidi kad je zadnji put mijenjana distribucija, ak je proslo 6 godina, mijenjaj.. jer ionak nema nist km.
Varijabilnu ne treba dirati dok se ne pocne cuti, nepotrebno bacanje novca..nije jeftina. dobro ulje, 5w40, redovita zamjena i navrtavati ga malo da remenica radi i duze ce trajati..
Najcesce se zgloda zub koji ju drzi zakljucanu.

Link to comment
Share on other sites

mislim da mu je dao sve račune i servise što je obavio pa to može vidjeti tamo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, frenchkey said:

dakle sinoć je primopredaja i prijenos vlasništva obavljen. Ajmo malo dojmove Hrc :D

Nemaš pojma koliko je to sve lakše odraditi kad je čovjek normalan, kad nije nekakva seljačina. 😉

Sve odrađeno kako je i dogovoreno. Prebrojali pare, potpisali, teta na šalteru mi isto uzela pare i dala papire sa slovima i brojevima na njima za te novce i sad sam ja vlasnik crvenog auta. 

Vjerojatno si mislio na dojmove o autu. Žena je prezadovoljna a to je najbitnije 😂 Auto je stvarno odličan. Sad čeka na parkingu dok ne dođe na red za ugradnju plina. Ima dosta opreme a meni je najbitnija dvozonska klima da se možemo grijati/hladiti svatko na svojoj strani. 

Servisi su odrađeni. Veliki, diskovi, pločice, ulje, remenica radilice, sve kako je navedeno u oglasu. Zato kažem da je zaista jako bitno da je prodavatelj normalan. 

Ja ću se voziti kao baba, uglavnom sve po otvorenoj cesti jer radim puno kilometara pa bi sve to trebalo dugp trajati. Ulje će ići ELF 5w40 kako je navedeno u uputama.

Jedino moram kupiti bobinu Beru ako crkne kako French kaže. Samo još ne znam koji su simptomi crknute bobine i kako znati koja je crkla.

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno nisu. Moj je stariji pa ipak imam jednu u autu. Autokrešo je imao dobru akcijsku cijenu na beru bobine.

koliko se sjećam veliki servis je radio 2017.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Bobine na novijim K4M nisu problematicne..

Onda sam kupio savršen auto 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.