Jump to content

P: Megane III Grandtour 2010 1.5 dci 106 ks


kljaka

Recommended Posts


Doslo je vrijeme da se vozni park malo obnovi
Megane karavan 2010 godina 220 tis km, 1.5 dci 106 ks. Dvozonska klima, kineska tipska android navigacija, parking kamera i zadnji senzori, morimoto bixenon leća, zatamljena stakla.
Ljetne Uniroyal 17" alu, zimske Conti 15"original čelične (trenutno na autu zimske). Servis pred mjesec dana, zupcasti pred 90 tisuca km (interval je 160 po servisnoj). Svi diskovi i plocice Brembo promjenjeni pred 2 godine (cca 20 tisuća km). Treba promijenit sajlu rucne, drzi ona i dalje ali sumnjam da dovoljno za prolaz na tehnickom
Registriran do pocetka 12 mjeseca 2020
U jako dobrom stanju s obzirom na godište. Ima par ostecenja od parkinga i malo sam se posvađao sa zidicem pa sam ogulio zadnji lijevi kraj iza kotača

Nije uvoz, ja sam drugi vlasnik (imam ga od 12/2013), prvi vlasnik je bio Orbico

5000 eura. Moguce kombinacije spustanja cijene ako bi uzeli samo ljetni ili zimski set kotaca.
Auto je na Savici u Zagrebu, moze se pogledat od 17.10.2020 jer sam do tad u Splitu
Slike kad se vratim u Zg, ima negdje na forumu tema, probat cu iskopat al nezgodno mi je preko moba





Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

30 bez ljetnog seta. Zadnja cijena, ispod toga ne dam, radije cu ga gurnut u Savu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

NAravno da treba, al prilagodi cijenu uvjetima na trzistu ak hoces prodati,

Ak vidis da duze vrijeme nitko ne zove, nije problem u svima nego u tebi.

BTW isto prodajem trenutno karavan, usluzno za nekoga, nitko nije nazvao 3 tjedna mislim. Spustili cijenu 100€ i stoji sad.

Kod tvog je problem km . Da nije ova situacija rekao bih da vrijedi 4 soma , al s ovom situacijom, spustas dok ne  pocnu zvat.

Link to comment
Share on other sites

Auto očito ima problem s motorom ili mjenjačem, inače ne bi morao da ga gura u Savu, ubacio bi ga u brzinu, ciglu na gas i ćao. 

On 09. 11. 2020. at 10:14, kljaka said:

radije cu ga gurnut u Savu

 

Link to comment
Share on other sites

Hahahah, vidis cigla na gas mi nije pala na pamet. Mozda bi mogao snimit jubito video pa i zaradit nesto na pregledima

Ako je netko zainteresiran ali cijena mu je problem nek se javi, mogu jos malo spustiti, ili dati inljetne kotace u cijenu, ali iz principa ga ne mislim dat mukte.

Auto je u super stanju, prodajem ga jer mi je uletila odlicna prilika za kupit Astru pa mi ne treba. Zena ga trenutno vozi jer se boji vozit Astru. Kad se proda morat ce se naviknut [emoji23]
Ustvari najgore mi je sto mu sad ide tehnicki a ne da mi se uopce ic tamo. I patološki mrzim davat novce osiguravajućim kucama [emoji23]

Sto se tice kineske multimedije, vec sam negdje pisao. Meni odlicna. Jedini je problem ako volis slusat bas radio, rds im ne radi kako treba, jer je ocito u Kini drugacije. Recimo memoriras Otvoreni i krenes na more, on ne prepoznaje po nazivu kad se promijeni frekvencija. Nego je on memorirao 104,7 i drzi to. Al ja radio ne slusam pa mi to nije problem
Ostalo sve super. Igo navigacija savrsena, skinuo sam novije mape s kamerama, upozorava te kad joj se priblizavas ako se vozis preko ogranicenja. Ima 16 gb disk tako da sam nakrcao muzike gore... Uglavnom, bolja mi je multimedia od tvornicke u Astri

Evo uvjerili ste me. 28000 bez ljetnih, 31000 sa ljetnim kotacima
Ako nitko ne nazove kroz 2 tjedna molim postenog pomagaca da dođe sa ciglom kod hendrixovog mosta [emoji23]

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Necu da budem negativan ali..kolega ima isto Grandtura, 2011, veliki servis napravljen, zimski set guma, reg do 06/2021..uzeo bi opet Grandtura IV, dobio ponudu iz Benussia na 17 tkn [emoji51][emoji51].

Neko vrijeme je u oglasniku, niti jedan poziv..uglavnom sretno obojici!

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-oglas-32918995

Link to comment
Share on other sites

Kad pređe preko 200 k ljudi uglavnom izbjegavaju, takav je natalitet, da je golf tek se razradio...

Edited by macan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je km. Jos ako je nesto spustano jbg ko ce to kupit za par godina kad dodes do 320tkm.
Da ali nemora uvijek da bude tako..ja starog Megana 2 vozio do 220 tkm (kupljen s 90 tkm, orig.km, vozio ga 9 godina, svi servisi i popravci u orig.servisu, imao i fcking mali registrator gdje je sve bilo upisivano kad je bilo rađeno) prodao ga, pazi sad, na Jakuševcu lani u ovo doba godine.

Dosao u 07:30, prvi prekupci me obišli u 08:45 s nebuloznim ponudama, decko koji je dosao u 09:15 ga je i uzeo tako da sam vec u 11 bio doma.
Link to comment
Share on other sites

Znam da je puno km... Nazalost, to je ta psiholoska granica, nije ni cudo da vecina iz uvoza imaju na satu 189 [emoji3]
Znaju sverceri na koliko treba skinut

Al nebulozno mi je da sam p207 3 godine stariji benzinac 75 konja prodao za 3000 eura u roku odmah. A ne mozes usporedit koliko je Megane bolji auto

U firmi prodavali zaposlenicima sluzbenog gnojfa, 300 tkm, 2011 godina, pocetna cijena 31000 kn. Prodan za 35. A vozen boga pitaj kako.

I sad ti budi pametan...
U svakom slucaju, ako se ne proda jos 2 tjedna produljit cu regu i neka ga zena vozi na posao. A i nek Astra lijepo sad bude na toplom u garazi kad dođe sol na ceste
A mozda i prođe ovo s**nje od korone pa se trziste malo i oporavi. Bojim se da sad nitko ne kupuje, već mjesec dana isti auti na njuskalu stoje, svi simultano spustamo cijenu [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kljaka said:

Al nebulozno mi je da sam p207 3 godine stariji benzinac 75 konja prodao za 3000 eura u roku odmah. A ne mozes usporedit koliko je Megane bolji auto

 

Ta gradska klasa, tj. B segment je opcenito dosta trazen pa se relativno lako proda i dobro drzi cijenu. Po meni nista cudno.

Link to comment
Share on other sites

Prijatelj prodavao Scenica 2.0-16 V- 4mj i tek kad je stavio mogućnost kompenzacije ili otplate na rate peglanjem kartice za bijelu tehniku ili građevinski materijal počeli su zvati.
Nakon tjedan dana trampa je napravljena i sad umjesto auta na dvorištu ponosno stoji skuter.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danas je tesko prodat auto..
Da neki za sicu ali posteni ne..
Od 5-8 mjeseca moglo se, meni su nudili i 40000 kn za moj.. danas mi se nitko nebi javio, osim prekupca za 25000kn. Danas se ljudi koji nemaju para boje novih lockdownova, bolesti, smanjenih placa, otkaza itd.. voze uglavnom ono sto imaju.. ako hoces danas nesto prodati, nemoj, bolje pricekati proljece..

Link to comment
Share on other sites

Tako je i s peugeotom bilo.
Oglasio ga taman ored potres.
2 mjeseca nijedan poziv
Kad su ukinute propusnice, u tjedan dana 4 poziva, otisao odmah

Tako da mislim da ce Megane cekat proljece

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Update: Friško registriran, do 09.12.2021.
Cijena 31000 bez ljetnog seta kotaca, 33 sa ljetnim setom

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.