Jump to content

P: Megane III Grandtour 2010 1.5 dci 106 ks

Recommended Posts

kljaka

Doslo je vrijeme da se vozni park malo obnovi
Megane karavan 2010 godina 220 tis km, 1.5 dci 106 ks. Dvozonska klima, kineska tipska android navigacija, parking kamera i zadnji senzori, morimoto bixenon leća, zatamljena stakla.
Ljetne Uniroyal 17" alu, zimske Conti 15"original čelične (trenutno na autu zimske). Servis pred mjesec dana, zupcasti pred 90 tisuca km (interval je 160 po servisnoj). Svi diskovi i plocice Brembo promjenjeni pred 2 godine (cca 20 tisuća km). Treba promijenit sajlu rucne, drzi ona i dalje ali sumnjam da dovoljno za prolaz na tehnickom
Registriran do pocetka 12 mjeseca 2020
U jako dobrom stanju s obzirom na godište. Ima par ostecenja od parkinga i malo sam se posvađao sa zidicem pa sam ogulio zadnji lijevi kraj iza kotača

Nije uvoz, ja sam drugi vlasnik (imam ga od 12/2013), prvi vlasnik je bio Orbico

5000 eura. Moguce kombinacije spustanja cijene ako bi uzeli samo ljetni ili zimski set kotaca.
Auto je na Savici u Zagrebu, moze se pogledat od 17.10.2020 jer sam do tad u Splitu
Slike kad se vratim u Zg, ima negdje na forumu tema, probat cu iskopat al nezgodno mi je preko moba

kljaka

33000

Moze za 31000 bez ljetnog seta kotača

• 3 weeks later...
kljaka

30 bez ljetnog seta. Zadnja cijena, ispod toga ne dam, radije cu ga gurnut u Savu

• Haha 1
  • Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..