Jump to content

WRC Rally Hrvatska


Mladen

Recommended Posts

Nazalost ne smijem sad dijeliti snimke, naredba FIA-e, njih cu ukomponirat tokom tjedna. Ali cisto ovako jedna slikica da ne bude dosadnoa9d19b0206353899c8f66f668a143a15.jpg

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Alpina se vuce ko da ima 1.9 D [emoji23]
Stvarno prvih 5 leti, posebno me impresionirala ubrzanja.
Jedino od helikoptera ne čujem aute.
Kasnije kad idu sporetala helića nema.
Fiestu možeš prepoznati po karakterističnom zvuku pri abgasu.

322102221_Screenshot_20210423-204505_VideoPlayer.thumb.jpg.f1d706ef7df7c276f1f5a96fe9051ac6.jpg20210423_204607.thumb.jpg.9ab03ac5f7007e574dbc33653f7142a0.jpg


Pojedinci nisu mogli u kuću dok se nisu isplahnuli na dvorištu [emoji23][emoji23]

20210423_203357.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Obratiti pozornost na drzanje ruke, u stilu vatanena na pikes peaku 1990.977de4fd53a4f5c1d22723d0e09a39a2.jpg

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije nam se dalo vise cekat. Toyote su stigle to je to :D

Inache super provod za familiju a i podruzili se malo sa starim forumasima992b4defbcd0144e4cd4e2e3b34e9d78.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bio na SS8. Ovo mi je prvi puta da gledam WRC. Oduševljen sam, strašno idu i zvuče ti automobilu. Prekrasno za vidjeti i čuti uživo. Imam dojam da je kombinacija Hyundaija i njihovih vozača bila vidno brža u tom jednom 90° zavoju od recimo ovih u Toyoti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žena, mali i ja danas išli pogledat na Petrakovo brdo, jedva našli uopće poziciju ali ajde, fora je bilo i to planinarenje! 😀 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ovi wrc1 auti su brutalni...a vozaci jos vise...naklon do poda...

ostalo vec videno...

ali sve skupa spektakl, organizacija moze bolje oko nekih stvari, ali oko same trke sve 5...

sad cekamo powerstage da evans potvrdi pobjedu i nadam se jos 5 dodatnih bodova...

e da, jucer neuville odabrao meke zadnje gume i vidjelo se na oko kako mu zadnji kraj bjezi u brzom S zavoju gdje sam stajao...

neke filmice sam vec sklopio, jos cu ostalo, pa tokom tjedna podijeliti, sad jos nesmijem dok traje event...jbg, glupa direktiva FIA-e

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste vidjeli prometnu Sebastiana Ogier? Vidim da su po svim novinama digli frku, ali ne čini mi se da je on kriv... Ne vidim dobro, ali čini mi se da se frajer u BMW-u 1ici malo zaletio....

Link to comment
Share on other sites

Jeste vidjeli prometnu Sebastiana Ogier? Vidim da su po svim novinama digli frku, ali ne čini mi se da je on kriv... Ne vidim dobro, ali čini mi se da se frajer u BMW-u 1ici malo zaletio....
Imho bmw je kreten i kriv.



Kakav rally, lik razbije auto dodje do kraja rallyja i mazne lika za 0.6 sec razlike nakon 3 dana i cca 300 km brzinaca.

Srdacno se nadam da nece stati na ovome i da cemo dobiti jos wrc utrka!


Link to comment
Share on other sites

Koja završnica. 

Jedan zavoj i par metara trave je odlučio o ukupnom pobjedniku. 

Stvarno se nadam da ćemo ih i idućih godina gledati na HR tlu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja to malo ironično.
Veli Ogier da policajci nisu pričali engleski pa se nije mogao sporazumjeti.
Stvarno taj Ogier ima velika očekivanja od nase policije.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CRN11 said:

Zašto je bmw kriv? Kolizija usred auta.

Pa zar nije očito? Ubacio mu se u traku i nagazio na kočnicu. WRC prvak je zaboravio da nije sam na cesti kao na stazi. Bilo mu je rano...

Mene puno više brine to što kod nas smiješ gaziti policiju s autom kada si WRC prvak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogier uocio renea sa strane, pa se isao slikat s njime (ako sam dobro skuzio i rene i drahi su bili na toj stanici)

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

Evo jedan nabrzaka



Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.