Jump to content

WRC Rally Hrvatska


Mladen

Recommended Posts

Ja sam otišao na shakedown... oko mene česi, slovenci i estonci...svi ludi ko' letve. Od naših samo par lokalaca iz okolnih kuća...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na SS3 i SS8. Uhvatio sam stvarno odlična mjesta. Sutra ću probati na Novigrad na Dobri.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yutasknight said:

Ja sam otišao na shakedown... oko mene česi, slovenci i estonci...svi ludi ko' letve. Od naših samo par lokalaca iz okolnih kuća...

Ja sam naletio na poljake, španjolce, slovence, portugalce...Opičena ekipa, pivo i zabava. Poljaci napravili bakljadu. Čak se i zapjevalo u jednom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, VedranSB said:

Ja sam na SS3 i SS8. Uhvatio sam stvarno odlična mjesta. Sutra ću probati na Novigrad na Dobri.

vidio sam ti pezota, ako ti rega SB 1600 T :)

ja sam prosao u leskovac na skok, danas na platak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ruske said:

vidio sam ti pezota, ako ti rega SB 1600 T :)

ja sam prosao u leskovac na skok, danas na platak

Taj sam. :) Nažalost, zbog veoma posebne obaveze sam morao gibati popodne za Brod. Inače bih sutra svakako gledao još jedan brzinac. Ali Pećurkovo Brdo - Mrežnički Novaki jučer su mi ostali u posebnom sjećanju. Najjače WRC iskustvo u ove dvije godine. Na početku brzinca, kod kapelice gore na brdu uz cestu. Fantazija za one koji su možda bili tamo pa znaju o čemu pričam. 

I kad me netko pita što me najviše fascinira, to je zvuk. Ne mogu to opisati riječima. Ta prodornost i sve, uhhh.... naježim se :D Uz bok V8 F1 koju sam gledao 2010. Naravno, druga dva svijeta, ali ovaj WRC zvuk na kočenju i ubrzanju, kao da nije s ovoga svijeta :D

Edited by VedranSB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ujutro odlucio se naspavati i otic na platak popodne i na kraju bilo otkazano. Nek se gone, postali su mimoze kao u f1

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Opet nevjerojatno napeto na kraju. Ipak ima nešto u tom raspucanom hrvatskom asfaltu :lool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet nevjerojatno napeto na kraju. Ipak ima nešto u tom raspucanom hrvatskom asfaltu :lool:
Nama je rally svako dan haha



Mali je preso cijelu igricu, na krivim gumama zadnji stage i onako vrijeme napravit....

Link to comment
Share on other sites

Sinoć, Novigrad, zadnjih 200-tinjak m do cilja. Fora mjesto. O organizaciji ne bih. Penjao sam se puteljkom u šumu 500 m pa natrag do staze. 30 m od mjesta gdje su me poslali u šumu. Doduše trbušini treba malo hikinga ali opet...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Uz toliko dobrih kadrova ovo ce sada biti bitnije od samog dozivljaja brzine i sposobnosti vozaca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Mladen said:

Uz toliko dobrih kadrova ovo ce sada biti bitnije od samog dozivljaja brzine i sposobnosti vozaca.

 

A sta ti je to cudno kvazi novinari.... Eno jucer cila europa, svi sportski novinari odusevljeni Hajdukom i navijacima... U Hr glavna vjest izbija jedan incident.... To skuplja lajkove... *ebo realnost..... 

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Evo malo slika i od mene sa jučerašnjeg događanja u Kumrovcu. Prvi puta sam bio na tak nečem i bilo je stvarno predobro.

20230423_133122.jpg

20230423_133114.jpg

20230423_133119.jpg

20230423_142602.jpg

20230423_142534.jpg

20230423_120712.jpg

20230423_115142.jpg

20230423_115151.jpg

20230423_115152.jpg

20230423_115324.jpg

20230423_115458.jpg

20230423_115503.jpg

20230423_115626.jpg

20230423_120219.jpg

20230423_120236.jpg

20230423_120418.jpg

20230423_120512(1).jpg

20230423_120604(1).jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jesu li to auti s normalnom karoserijom kao serijski,pojačani cijevima i ostalim čudima,ili na cjevastu konstrukciju stavili fiberglas karoseriju samo da izgleda kao auto?

Link to comment
Share on other sites

Prije bi rekao ovo drugo što si spomenuo, vidi se nešto detaljnije na ovoj fotki.

20230423_120222.thumb.jpg.2d20808013af1890b9671ef82daa5b0a.jpg

Link to comment
Share on other sites

znaci i ovdje kao u medijima prva vijest ove godine je vijest o tucnjavi. stvarno na sta smo se srozali

sigurno 30% forumasa prati ova sport i NITKO se nije sjetio postaviti ikakve slike/videe, dok netko nije postao video tucnjave?!?

ja sam htio podijeliti, al eto tapatalk mi odbija raditi, a kad mi i radi, ionako nije slika-friendly, a na pc-u nisam bio tjedan dana jer nemam vremena...ali eto, vidim da je tucnjava vaznija od ovog sporta

TUZNO I JADNO

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma nismo se srozali. Prije je možda bilo još gore samo što sada imamo mobitele pa se to vidi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa daj naveni neki drugi primjer gdje se navijači mlate na Rally natjecanju? Čak se niti na Formuli 1 ne sjećam da je bilo tako nešto u povijesti ...a tamo su navijači malo zagriženiji.

Kao recimo incident hrvatskih i srpskih navjiača na teniskom turniru...i to na grand slamu u Melbournu prije par godina...mislim da je to jedina šora u povijesti navijača u faking tenisu?!? 

Samo čekam incident navijača kod nas na šahovskom natjecanju....ili akrobatskom rock&rollu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

omasio si fudbal

problem je sta nitko nije nista pisao u ovom topicu cijeli vikend, al eto prvi svjezi post o tucnjavi. samo to se pamti sa rallya. sve ostalo je palo u vodu, jadno i tuzno

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je palo u vodu....nažalost....palo bi još više u vodu da ih je GR pokupio za što je falilo jedno 10 sekundi. Pretpostavljam da se nije pisalo prije zato jer nije veliki broj ljudi na forumu koji inaće prate WRC. Isto kao što se ne piše o moto ili auto utrkama na Grobniku, te ostalim auto događanjima u Hrvatskoj...opet nažalost.

Možda ako se prstom uperi i na stup srama stave ovakvi događaji ...tipa tučnjava na rally brzincu...ljudima dođe do glave da se ponašaju "normalno" ...tj da nije normalno ići na rally kako bi se zapili kao svinje!! i ono bilo nam je ludiloooo!!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.