Jump to content

WRC Rally Hrvatska


Mladen

Recommended Posts

Kome god spomenem da sam bio na utrci svi me prvo pitaju jel su se tamo tukli, nitko ne pita kakvi su auti, kako jure, kako se čuju, kako miriši/smrdi nakon prolaska auta, kakva je atmosfera, svi samo spomenu tučnjavu, a za ovo zbog čega se zapravo ide tamo nitko niti ne pita, tužno...

Imam hrpu videa, odnosno prolazaka od gotovo svih vozača iz WRC, WRC2 i WRC3 sa SS18 i onih najboljih sa Powerstage-a samo ne znam kako bi zakačio ovdje jer su fajlovi preveliki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Osobno ne gledam utrke jer su mi često dosadne.  Nije mi ni prije bilo nešto napeto ali sad pogotovo kako starim sve više tražim smisao u nečemu na što trošim svoje vrijeme. Zato gubim vrijeme na neke druge besmislene stvari :)

Video je viralan IMHO zato jer vrlo jasno pokazuje koliko možemo biti zatucani. Neće Rokiju nitko govorit gdje će on stajat...

Link to comment
Share on other sites

Rokiju na 2 promila u sebi, to je problem, kad su pijana posla, nema razuma

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.