Jump to content

WRC Rally Hrvatska


Mladen

Recommended Posts

Ja sam isto malo brzinski pogledao isječke iz Monte Carla i Finske i nigdje ne vidim ljude. Iz organizacije i dalje šute, tako da mi to ne miriše na dobro.

Link to comment
Share on other sites

Cilj na Plešicici je kod vikendice od ženinog bratica i u produžetku su oznacili zaustavni dio.Screenshot_20210417-123634_WhatsApp.thumb.jpg.844fe5d58402de9e54f628e859351c94.jpg

Screenshot_20210417-123645_WhatsApp.thumb.jpg.48b481289d6dc43fdcb9eb8e44440208.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima netko tko je voljan dati upute gdje se montirati za dane 23 popodne, 24 i 25 cijeli dan, naravno doći do negdje sa autom (ne ovo tri sata prije kad zatvaraju) plus otpjesaciti do lokacije?

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prosao sam ja nes tih brzinci samo moram sjest uz kartu pa cu napisat bar neka zapazanja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oglasili su napokon pa da znamo kakva je situacija po pitanju gledatelja.

"Zbog trenutne pandemije i sukladno Odluci Stožera civilne zaštite RH o nužnim epidemiološkim mjerama, ulaznice za gledatelje nisu u prodaji.

Pozivamo sve da se svjetsko natjecanje WRC Croatia Rally 2021 prati putem malih ekrana na HTV 2 prema sljedećem rasporedu:

Četvrtak, 22. travnja: Prijenos svečanog otvorenja od 18:50 do 20:10 sati;

Petak, 23. travnja: U večernjem programu emitirat će se najzanimljiviji dnevni isječci utrke;

Subota, 24. travnja: Prijenos dva brzinska ispita uživo;

Nedjelja, 25. travnja: Prijenos uživo jednog brzinskog ispita "Power Stage" i svečanosti proglašenja pobjednika.

Osim HTV2, natjecanje će svaki dan uživo prenositi Arena Sport i WRC+.

Tijekom natjecanja obvezno je pridržavanje svih protuepidemijskih mjera sukladno Odluci Stožera civilne zaštite RH i posebnih preporuka i uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, uključujući obvezno održavanje fizičke distance od najmanje 1,5 m na otvorenom prostoru, nošenje medicinske maske i zabrana grupiranja više od 25 osoba na jednom mjestu."

Pretpostavljam da ne bi trebao biti problem na divljaka doći negdje uz cestu, drvo, brdašce, štogod. Ja u petak nakon posla idem svakako, pa kako bude - bude.

Link to comment
Share on other sites

Oglasili su napokon pa da znamo kakva je situacija po pitanju gledatelja.
"Zbog trenutne pandemije i sukladno Odluci Stožera civilne zaštite RH o nužnim epidemiološkim mjerama, ulaznice za gledatelje nisu u prodaji.
Pozivamo sve da se svjetsko natjecanje WRC Croatia Rally 2021 prati putem malih ekrana na HTV 2 prema sljedećem rasporedu:
Četvrtak, 22. travnja: Prijenos svečanog otvorenja od 18:50 do 20:10 sati;
Petak, 23. travnja: U večernjem programu emitirat će se najzanimljiviji dnevni isječci utrke;
Subota, 24. travnja: Prijenos dva brzinska ispita uživo;
Nedjelja, 25. travnja: Prijenos uživo jednog brzinskog ispita "Power Stage" i svečanosti proglašenja pobjednika.
Osim HTV2, natjecanje će svaki dan uživo prenositi Arena Sport i WRC+.
Tijekom natjecanja obvezno je pridržavanje svih protuepidemijskih mjera sukladno Odluci Stožera civilne zaštite RH i posebnih preporuka i uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, uključujući obvezno održavanje fizičke distance od najmanje 1,5 m na otvorenom prostoru, nošenje medicinske maske i zabrana grupiranja više od 25 osoba na jednom mjestu."
Pretpostavljam da ne bi trebao biti problem na divljaka doći negdje uz cestu, drvo, brdašce, štogod. Ja u petak nakon posla idem svakako, pa kako bude - bude.
Naravno da nema nikakvih problema na otvorenom smo. Nosi masku ak si blizu druge osobe i uzivaju u svjetskom rally prevenstvu uzivo. Prvi put ikada u povjesti HR!



Jedna od sinoc iz parc fermeaf4d8c5801cfc23c0116d647eb327550a.jpg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

za planinare, kratki šalabahter kako ne poginuti u ulozi gledatelja:

image.png.f05d1636846d468853eb4ab85d430cbd.png

crveno su zone u kojima se svakako ne bi trebalo zateći. suci i traka oko staze naravno također na licu mjesta upozoravaju na ovo, ali ekstra pažnja nikad nije naodmet!

bit će sjajno, jedva čekam😁

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Puno sam puta prešao sa svojim peticama po toj ruti sa pocetkom na Kostanjevcu,iako je malo skliska dionica,zanimljiva je za voziti.Jedno vrijeme se i INA Delta rally vozila po tim cestama.

1346057028_DSC03636(2).JPG.8eb38f5a7a5b72568d908203a1639162.JPG20180427_114805.thumb.jpg.047ac57a22c958ac588dfa05d3ef817d.jpg

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Danas u 9, shakedown , Medvedgrad. Prošao jučer rutu bajsem, opasno. Puno ponora sa strane. Moglo bi biti veselo

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 22. 04. 2021. at 6:57, hrwac115 said:
Danas u 9, shakedown , Medvedgrad. Prošao jučer rutu bajsem, opasno. Puno ponora sa strane. Moglo bi biti veselo

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 

+1

Prekrasan dan auti jure ptice cvrkuchu di ces bolje

cda59653f619513b6b712d1a180e824e.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bravo. Vidim bilo je dosta ekipe oko staze

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

odgledao prvu rundu shakedowna i stavio na evansa...po meni ovo je teren za njega, ceste polurazvaljene, vlazne (nesto se predvida tu i tamo neka kisica), prosle godine na corsici u slicnim uvjetima asfalta je radio cuda...

sutra i preksutra na terenu, javim dojmove, slike (koliko god tapatalk bude dopustio, posto je ekstremno spor kod dizanja slika)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

odgledao prvu rundu shakedowna i stavio na evansa...po meni ovo je teren za njega, ceste polurazvaljene, vlazne (nesto se predvida tu i tamo neka kisica), prosle godine na corsici u slicnim uvjetima asfalta je radio cuda...
sutra i preksutra na terenu, javim dojmove, slike (koliko god tapatalk bude dopustio, posto je ekstremno spor kod dizanja slika)
Da tapa kifla iz 3 pokusaja upolada i schrott kvalitetu. Hoce da im uplatimo profi.

Kakse tice predvidjanja kajjaznam puno prerano je za reci ali da dobro je jurio gdje sam ja bio, Evans
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 19. 04. 2021. at 14:29, asterix said:

Ima netko tko je voljan dati upute gdje se montirati za dane 23 popodne, 24 i 25 cijeli dan, naravno doći do negdje sa autom (ne ovo tri sata prije kad zatvaraju) plus otpjesaciti do lokacije?

Sent from my RMX2170 using Tapatalk
 

Ja sam si gledao otprilike odgledat sutra prvi brzinac rude - plesivica. U seli ostavit auto i pjege prema serpentinama ( od oka pol sata do maks sat vremena planinarenja)

Vracanje put samobora, pa dole na jastrebarsko prema petrus vrh na cilj...blizu cilju je solidna pozicija na brdu di gleda na dva tri blaza zavoja.

Frendovi bi cak izmedju ubacili  zadnji brzinac al mi se cini puno naknap i taj nisam prosao unaprijed pa nemam blage kako ni sta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je divno za one koji neće uspjeti doći pogledati u živo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je izletio s prvog mjesta. Svi se žale na slab grip. Jesu im ovi naši zapaprili [emoji38][emoji14][emoji14]

Ogier već zbusio jednu gumu

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.