Jump to content

WRC Rally Hrvatska

Recommended Posts

• Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ruske

16

• Fredy

13

• Mladen

12

• yutasknight

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Radim na televiziji i sve smo to snimali i pricali sa svim tim ljudima, policijom i strucnjacima sluzbeno i nesluzbeno, cak i sa svima iz Dubrave za ovo drugo s**nje i necu bas nista o tome reci ni na

Puno sam puta prešao sa svojim peticama po toj ruti sa pocetkom na Kostanjevcu,iako je malo skliska dionica,zanimljiva je za voziti.Jedno vrijeme se i INA Delta rally vozila po tim cestama.

Hrvatska potvrđena kao domaćin svjetskog prvenstva u reliju (WRC) u travnju 2021. Start i cilj utrke bit će u Zagrebu, a vozit će se po lokalnim cestama Zagrebačke, Karlovačke i Krapinsko-zagorsk

Posted Images

yutasknight

Ja sam otišao na shakedown... oko mene česi, slovenci i estonci...svi ludi ko' letve. Od naših samo par lokalaca iz okolnih kuća...

• Like 2
VedranSB

Ja sam na SS3 i SS8. Uhvatio sam stvarno odlična mjesta. Sutra ću probati na Novigrad na Dobri.

ivan08
1 hour ago, yutasknight said:

Ja sam otišao na shakedown... oko mene česi, slovenci i estonci...svi ludi ko' letve. Od naših samo par lokalaca iz okolnih kuća...

Ja sam naletio na poljake, španjolce, slovence, portugalce...Opičena ekipa, pivo i zabava. Poljaci napravili bakljadu. Čak se i zapjevalo u jednom trenutku.

• Like 1
Ruske
11 hours ago, VedranSB said:

Ja sam na SS3 i SS8. Uhvatio sam stvarno odlična mjesta. Sutra ću probati na Novigrad na Dobri.

vidio sam ti pezota, ako ti rega SB 1600 T :)

ja sam prosao u leskovac na skok, danas na platak

• Like 1
VedranSB
13 hours ago, Ruske said:

vidio sam ti pezota, ako ti rega SB 1600 T :)

ja sam prosao u leskovac na skok, danas na platak

Taj sam. :) Nažalost, zbog veoma posebne obaveze sam morao gibati popodne za Brod. Inače bih sutra svakako gledao još jedan brzinac. Ali Pećurkovo Brdo - Mrežnički Novaki jučer su mi ostali u posebnom sjećanju. Najjače WRC iskustvo u ove dvije godine. Na početku brzinca, kod kapelice gore na brdu uz cestu. Fantazija za one koji su možda bili tamo pa znaju o čemu pričam. 

I kad me netko pita što me najviše fascinira, to je zvuk. Ne mogu to opisati riječima. Ta prodornost i sve, uhhh.... naježim se :D Uz bok V8 F1 koju sam gledao 2010. Naravno, druga dva svijeta, ali ovaj WRC zvuk na kočenju i ubrzanju, kao da nije s ovoga svijeta :D

Edited by VedranSB
  • Like 1
Ruske

Ujutro odlucio se naspavati i otic na platak popodne i na kraju bilo otkazano. Nek se gone, postali su mimoze kao u f1

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

• Haha 2
yutasknight

Opet nevjerojatno napeto na kraju. Ipak ima nešto u tom raspucanom hrvatskom asfaltu :lool:

• Like 1
Fredy
Opet nevjerojatno napeto na kraju. Ipak ima nešto u tom raspucanom hrvatskom asfaltu :lool:
Nama je rally svako dan haha

Mali je preso cijelu igricu, na krivim gumama zadnji stage i onako vrijeme napravit....

ivan08

Sinoć, Novigrad, zadnjih 200-tinjak m do cilja. Fora mjesto. O organizaciji ne bih. Penjao sam se puteljkom u šumu 500 m pa natrag do staze. 30 m od mjesta gdje su me poslali u šumu. Doduše trbušini treba malo hikinga ali opet...

• Like 1
  • Upvote 1

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..