Jump to content

P(oklanjam): kopce za obloge, valjčićie za vrata, ledice t10, neki relej, distanca 10mm


pere

Recommended Posts

Posto megane ode, ostali mi dijelovi koji mi ne trebaju. Evo slika, ak ima pitanja, pucajte.

Btw. distanca je samo jedna bila jer je jedna felga imala et krivi za 1 cm [emoji12]. Radi se o meganu 3 i poznatom promjeru i rasporedu rupa, a zuba nema, obična je, flat.224847711f5466f14a4c2807950b3901.jpgd9de30bc573ec6946b1ee6d87b5bc644.jpg3582f806032e5a71f2db69a9a378edfa.jpg35ed8bd22d29ebc3d955cb03d93b81be.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno nemam pojma jer sam kupil te, a nakon što je frenchkey objavio neki link o nekim super t10-tkama, kupi o kdmah te, a ove zapostavil. Kak izgleda saljem sve kolegi s foruma pa ti on proslijedi ak oces. Njemu trebaju samo kopce i valjčićii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Display

Taj sam koji se predbilježio za kopče i valjčiće :)

Ledice mi ne trebaju, ako ćeš se igrati s time, javi pa ti proslijedim na mail kad dođu.

Ovako Pere ne treba dvaput slati :)

@pere

Znaš možda od kojeg materijala su istokareni valjčići?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od teflona mislim. Plasticni neki materijal. U svakom slucaju ja sam ih stavil prije godinu ili dvije i do prije koji mjesec, dok je megan jos bil doma, je bila tisina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ehej...imaš možda link za te super ledice...ja sam naručio nekakve i sve sam bacil u smeće koliko su očajno krepavale🤪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.