Jump to content

Dragi svi,

trenutno radimo na nadogradnji foruma te se unaprijed ispričavamo ukoliko će forum biti nedostupan.

Kao što možete primijetiti, krenuli smo sa nadogradnjom thema, jer nisu više kompatibilne sa novijim verzijama foruma.

🥳

P: Renault megane (2012)

Dino Cmrečnjak

Recommended Posts

Dino Cmrečnjak

Opis:

Vozilo je potpunosti ispravno, uščuvano maksimalno, servisna dokumentacija, održavano u ovlaštenom servisu od dana kupnje, od većih servisa odrađeno po programu održavanja:

01/2018 godine:
-Redovni servis (kočiona tekućina, filter ulja, filter kabine, ulje 5W30) + remen razvodnog mehanizma, zupčasti remen s garniturom zatezača, pumpa vode, stazni remen, antifriz.

01/2019. godine:
-Redovni servis zamjena filtera putničkog prostora, filtar goriva, filter ulja, brtva čepa kartera, ulje 5w30

01/2020. godine:
Redovni servis filtar zraka, filtar putničkog prostora, kugle vilice D, manžete prednje poluosovine na strani lijevog kotača, prednji kočioni disk, prednje kočione pločice, stražnja kočiona pločica, brtva čepa kartera, ulje elf 5W30, filter ulja, antifirz glacerol koncentrat + Zamjena kvačila - garnitura kvačila, potisni ležaj hidraulički, kočiona tekućina.

- Uz vozilo dolazi set tekstilnih tepiha + set gumenih tepiha, ljetne gume kupljene 2017. godine, zimske gume kupljene 2019 godine, na vozilu nema dodatnih ulaganja.

- registriran do 05/2021

Cijena: početna 60000 kuna ali nije fiksno i može se dogovarati, neobavezno pogledati vozilo u Čakovcu.

Kontakt osobe koja prodaje: 091 5140 110

Dodatne informacije:

Marka: Renault
Model: Megane Berline ph.2
Boja: LEDENO BIJELA (369)
Unutrašnjost: Tamnosiva unutrašnjost
Sjedišta: Presvlake sive boje "PAPEETE + PATCH"
Energija: Dizel
Mjenjač: 5-brzinski mehanički mjenjač
Verzija: Expression dCi 90

UNUTRAŠNJOST :
Presvlake od tkanine
Bez sjedala u trečem redu

VANJSKI IZGLED :
Zatamnjena stakla

MULTIMEDIJA :
Radio CD MP3 + Bluetooth + USB

SIGURNOST :
Sustav pomoći pri naglom kočenju
ABS s razdjeljnikom kočione sile
Svjetla za maglu sprijeda
Bez sigurnosnih lukova
Tritočkovni sigurnosni pojasevi napred podesivi po visini
Nasloni za glavu straga podesivi po visini
Bočni zračni jastuci sprijeda + zračne zavjese
Bez pomoči pri parkiranju
Tritočkovni sigurnosni pojasevi na svim sjedalima
Zračna zavjesa+senzor za nezakopcan pojas sprij.i str.+pirotehnički zatez.sigurn.pojas.spr.i str.
Sustav pričvršćivanja dječjeg sjedala ISOFIX

DODACI :
Bez funkcije urgentnog poziva
Rezervni kotač
Standardni akumulator
Filter za dizel
Upaljač

KOMUNIKACIJA :
Bez kartografije

DIZAJN :
Neobojene kočione čeljusti
LED dnevna svjetla
Limeni krov
Čelični naplatci 15"
Presvlake sive boje "PAPEETE + PATCH"
Standardno vjetrobransko staklo
Serijski naplatci
Bočne zaštitne letvice u boji karoserije
Naslon za ruke sprijeda
Podno osvjetljenje

VOŽNJA :
Bez VISIO sustava
Regulator i ograničivač brzine
Grijano stražnje staklo
Podesivi farovi
Bočni pokazivači smjera
Sustavi za pomoć pri vožnji ESP + ASR + HSA
Bez autom.paljenja svjetala i autom.brisača
Motor 1.5 dCi

UDOBNOST :
Klima uređaj
Centralno zaključavanje
Električno podesiva vanjska osvrtna ogledala u boji karoserije
Prednja sjedala podesiva po naklonu+vozačevo po visini i u lumbalnom dijelu
Djeljiva stražnja klupa 1/3-2/3
Renault kartica
Upravljač presvučen kožom
El. impulzno otvaranje stražnjih stakala

PS. u ponudu stavljam  i stariji megane 2005 godište, princip prodaje je ili ili, što znači ili megane 2012 godište ili 2005 godište, ovisno o interesu.

IMG_6137.jpg

IMG_6138.jpg

IMG_6139.jpg

IMG_6140.jpg

IMG_6141.jpg

IMG_6142.jpg

IMG_6144.jpg

IMG_6145.jpg

IMG_6146.jpg

IMG_6147.jpg

IMG_6148.jpg

IMG_6169.jpg

IMG_6170.jpg

• Downvote 1

Super cijena za odlicno opremljen auto. Pretpostavljam da nije uvoz i da si prvi vlasnik? 

• Haha 4
Lowlife

Je dobra je cijena. Dode mi da stavim svog 2 mladeg za 10.000kn manje.

dado_sk

Dosta skupo.

Edited by dado_sk
hrvojexyz

Kog ova ledeno bijelo boja ne otopi, neće ništa.

• Haha 1
Dino Cmrečnjak
4 hours ago, Lowlife said:

Je dobra je cijena. Dode mi da stavim svog 2 mladeg za 10.000kn manje. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Pa stavi tko te sprečava ! :D :D :D

2 hours ago, dado_sk said:

Dosta skupo.

Moguće. Zašto ne, nemam silu a ni žurbe. :)

On 13. 10. 2020. at 23:28, Max said:

Super cijena za odlicno opremljen auto. Pretpostavljam da nije uvoz i da si prvi vlasnik? 

Niti je uvoz i prvi sam vlasnik. Jedan odlazi sigurno, a koji god da ostane je super ! Ne gubim ništa. :)

A također vjerujem da ste primjetili da nijedna cifra nije fiksna. Živjeli ! :D

Pa ak si prvi vlasnik i nije uvoz onda je to super, jedino je malo pistolj oprema ali ak spustis cijenu sigurno ces naci kupca, nema puno km i izgleda ocuvano! Zivio! 

• Haha 3

8k eura za megane pištolj-ratkapa oprema sa 90ks iz 2012?

zapravo ovo nije oglas nego dugorocni zakup oglasnog prostora...

• Haha 2
Marioo

Ne kuzite Vi kak se prodaje... Pa covjek trazi 8000€ pa kad kupcu skine 2500€ iz šuta.... Eeeee to je biznis.

dizna

Jbt 8 somova za 2012, em najslabija oprema em najslabiji motor.. 

Gore čeličnjače, bijela boja i onda tražiš 30% više od realne vrijednosti

Ak 6 dobiješ budi sretan...

Samo sam realan

• Like 1
Lowlife

Je da se radi o audiju ili vw golfu moglo bi se ocekivati svasta, pa i da neko odvali tu lovu. Nazalost renault dosta gubi na cijeni s godinama bez obzira na opremu i ljudima se tesko s tim pomiriti. A sta je najgore ne cijeni se puno ta extra oprema kod 10ak god rabljenog.

brzi16v

Nekog to neje8e, sto nema pola stvari, jest da je cijena paprena, pa i sad recimo imo na njuskalu jedan megane 3 koji se uredno prodaje prodaje vec neke 3 godine je uredno aktivan...meni osobno da je i 1000 e, bijela boja ne hvala, ali kazem svako ima izbor, mozes za te pare piknut gt linea, ili jos veceg golaća...sretno!

Dino Cmrečnjak

Hvala svima ! Cijenim svaki komentar i da svi ste u pravu. Da bi reč rekel. Svjesno sam stavio oglas na forum, očekivajući vaše komentare. Mogao sam cifre odrediti temeljem procjene vozila. Ali ovo je bolje i zanimljivije. ;) :) 

Ponavljam se ali da iznos nije fiksni, a ako nije fiksno nije ni betonirano. Zanimljivo da niste povukli paralelu da je novijem veća cifra u odnosu na stariji model. Zaključujem da prednost prodaji dajem starijem modelu, ali ako bude interesa za noviji, spreman sam prodati noviji po cijeni po kojoj budu obje strane namirene. Kužite ? :D Hehhehe, nije teško. Trenutnih 3 vozila mi nisu potrebna, pa ni za zalihu. S toga jedan je oke prodati. Vjerujem da se slažemo. Život nosi mnoštvo neplanskih scenarija.

U životu uvijek gledajte širu sliku. :) A vjerujte na riječ koji god da bude prodan s drugim ću se osobno još duuuugo voziti, jer fkt osim redovnih servisa, na megančetima nemam apsolutno nikakvih briga ni problema u prometu. Na kraju krajeva sve ima svoje.

dizna

Pa za koliko prodaješ ovog starijeg iz 2005? Koliko km ima, koja izvedba, dal je kod tebe odpočetka?

Ima oglas covjek isto tu. 

Dino Cmrečnjak
13 hours ago, dizna said:

Pa za koliko prodaješ ovog starijeg iz 2005? Koliko km ima, koja izvedba, dal je kod tebe odpočetka?

12 hours ago, dizna said:

Sad sam tek vidio.

Isprike...

Sve oke, evo i link: 

Da i tom autu smo prvi vlasnici (po ostavinskoj raspravi je prebačen na mene), garažiran, kilometara cca 100 080, svi servisi rađeni u ovlaštenom servisu... Provozam se s njim povremeno da ne stoji bez pogona. A mislim da je za oba auta šteta da stoje, a super su jedan i drugi. I zato sam išao na varijantu da oglasim oba. Cijena isto nije fiksna.

dado_sk

Ovaj je njegov redizajn. Svejedno 1500 e iznad cijene. No možda netko i kupi po toj cijeni ali na ovom forumu jako teško. Ovdje ljudi znaju. 

Dino Cmrečnjak
6 hours ago, dado_sk said:

Ovaj je njegov redizajn. Svejedno 1500 e iznad cijene. No možda netko i kupi po toj cijeni ali na ovom forumu jako teško. Ovdje ljudi znaju. 

Čini se da sve manje ljudi zna pregovarat oko cijene, iskreno 1500 e plus minus ne igra mi ulogu. Ali od negdje treba početi. :D:D 

dado_sk

Uh,zanimljiv način pregovaranja. Da si spreman toliko dolje. No,svakako sretno u prodaji. 👍

Pa i ja sam rekao da trazim za svog Mega 60tkn pa ste me popljivali a ja sam realno isto mislio spustit cijenu malo, al ak krenemo od 50 onda svi ocekuju da cu ga dat za 40, a ne bi onda vise uopce spustao. Problem je u tome sto ako stavis nizu cijenu ili cijenu blizu realnoj onda te zovu i oni koji nemaju ni blizu love za taj auto kupit al ti kradu vrijeme u nadi da ces spustit cijenu. Ak nekaj vrijedi onda to i kosta, ak imas auto star 8-10 godina sa stotinjak tkm onda je i cijena malo drugacija nego da prodajes auto iz uvoza sa 200tkm, ak jos ima dobru ili top opremu onda se prica mijenja u korist prodavaca. 

• Like 3
  • Thanks 1

Max, ja sam tražio auto sličan tvom meganu ali ipak malo mlađi.. upravo sam u petak kaparirao auto (cijena 10 k eura), i isto sam tako dojma da je ono što si naveo da tražiš za mega previše. Također sam ti napisao da ti auto vrijedi max 50 tkn, ali pod uvjetom da je to spreman netko platiti. Eto npr, iako sam siguran da je tvoj ato ispravan i dobar, i iako imam budžet od 10 k EUR, nije mi palo na pamet dati 50 k kn za  10 god starog megana.. 

Dobro, necemo covjeku zagadivati oglas. Ja isto smatram da za oba auta trazi puno previse, al ako mu nije sila prodati, neka pokusa. Iako, ja iz ciste pristojnosti nikad ne bi rusio cijenu za vise od 10%, tako da bih oglase zaobisao u sirokom luku da kupujem to godiste

• Like 2
  • Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..