Jump to content

T(ražim): garažu na 2-3 tjedna


Kasabian

Recommended Posts

Pozdrav drugovi! 🙋‍♂️
Tražim garažu na 2-3 TJEDNA dok se moja ne oslobodi. Moja draga Katrica je već 2 tjedna na ovom jesenskom nevremenu i srce mi se para svaki put kad to vidim. Uvjet je da je zaštićena od vremena, dakle da ima nekakva vrata, zidove i strop. Ne treba mi ništa drugo osim golih zidova. Ako ima netko nešto slično, pliz, javite. Može i garažno mjesto u ovim silnim novim zgradama. Uvjet je da je u Zagrebu, prednost Trešnjevka.
NAJDUŽE 3 TJEDNA.
Hvala

Link to comment
Share on other sites

Pa stavi ju u Point.. mislim da je 200kn mjesec.... ili u neki drugi centar di cak moze free biti🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kasabian said:

Pozdrav drugovi! 🙋‍♂️
Tražim garažu na 2-3 TJEDNA dok se moja ne oslobodi. Moja draga Katrica je već 2 tjedna na ovom jesenskom nevremenu i srce mi se para svaki put kad to vidim. Uvjet je da je zaštićena od vremena, dakle da ima nekakva vrata, zidove i strop. Ne treba mi ništa drugo osim golih zidova. Ako ima netko nešto slično, pliz, javite. Može i garažno mjesto u ovim silnim novim zgradama. Uvjet je da je u Zagrebu, prednost Trešnjevka.
NAJDUŽE 3 TJEDNA.
Hvala

Pozdrav,

 

Od kad do kad ti treba ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hvala na ponudama, uopce sam zaboravio da sam i tu stavio oglas... stvarno sam izraziti debil... snašao sam se, hvala svejedno...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ljudi ja trebam garažu, na nekih par mjeseci, najduže možda do početka ljetne sezone. 

Bitno mi je da je unutra suho jer bih skladištio namještaj.

Odgovara mi od centra prema zapadu (od Savske pa sve prema zapadu), može i prema Jasci (samobor i Zaprešić ne)...

I da ima bar od 12 pa naviše kvadrata.

Ako ima tko može mi se javit pa se za cijenu dalje dogovorimo..

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ivan1902 said:

bas garazu, ili ti je ok GPM?

Baš mi garaža treba, da mogu u nju stavit namještaj iz stana...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.