Jump to content

T(ražim): garažu na 2-3 tjedna

Recommended Posts

Kasabian

Pozdrav drugovi! 🙋‍♂️
Tražim garažu na 2-3 TJEDNA dok se moja ne oslobodi. Moja draga Katrica je već 2 tjedna na ovom jesenskom nevremenu i srce mi se para svaki put kad to vidim. Uvjet je da je zaštićena od vremena, dakle da ima nekakva vrata, zidove i strop. Ne treba mi ništa drugo osim golih zidova. Ako ima netko nešto slično, pliz, javite. Može i garažno mjesto u ovim silnim novim zgradama. Uvjet je da je u Zagrebu, prednost Trešnjevka.
NAJDUŽE 3 TJEDNA.
Hvala

živac

Pa stavi ju u Point.. mislim da je 200kn mjesec.... ili u neki drugi centar di cak moze free biti🤷‍♂️

chandler7586
9 hours ago, Kasabian said:

Pozdrav drugovi! 🙋‍♂️
Tražim garažu na 2-3 TJEDNA dok se moja ne oslobodi. Moja draga Katrica je već 2 tjedna na ovom jesenskom nevremenu i srce mi se para svaki put kad to vidim. Uvjet je da je zaštićena od vremena, dakle da ima nekakva vrata, zidove i strop. Ne treba mi ništa drugo osim golih zidova. Ako ima netko nešto slično, pliz, javite. Može i garažno mjesto u ovim silnim novim zgradama. Uvjet je da je u Zagrebu, prednost Trešnjevka.
NAJDUŽE 3 TJEDNA.
Hvala

Pozdrav,

Od kad do kad ti treba ?

• 3 weeks later...
Kasabian

Hvala na ponudama, uopce sam zaboravio da sam i tu stavio oglas... stvarno sam izraziti debil... snašao sam se, hvala svejedno...

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..