Jump to content

Dacia - ponuda modela


Vladek

Recommended Posts

Gledam danas stranice Dacia HR i vidim da su iz ponude izbačeni Logan, Logan MCV, putnički Dokker i Lodgy.

Zna li netko razlog za tu odluku?

U ponudi su ostali samo Duster, Sandero i teretni Dokker.

Link to comment
Share on other sites

Jutros gledam ponudu u Njemačkoj. Isto Logana više nema u ponudi....

Link to comment
Share on other sites

Već ranije su Logana 1 Ph 2 su ga bili potpuno isključili s nekih tržišta pa tako i s našeg. Male limuzine iz te klase nisu baš tražene na zapadnim tržištima. Novi Logan i Logan MCV će kao i do sada bit rađen na istoj platformi kao i Sandero a bit će plasirani ovisno zahtjevima pojedinih tržišta.

Btw. Vladek hajde napiši još jedan post pa da ih ukupno imaš okruglo 1000 :zivili:

Screen Shot 10-25-20 at 06.08 PM.PNG

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, logan said:

Btw. Vladek hajde napiši još jedan post pa da ih ukupno imaš okruglo 1000 :zivili:

🥳🥳🥳🎂🎂🎂🍻🍻🍻

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala nebesima konačno smo i mi u društvu najrazvijenijih društava Europe :zubo: :zubo:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

To je onda Logan MCV, a ni njega više nema u ponudi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

i to da ce oba dustera biti samo FWD radi ekologije

JEEEEEEEEEEEEEEEEJ -.-

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ukrao sam nekoliko fotografija od našeg prijatelja Dalibora koji radi u BiH zastupstvu Renault, Nissan i Dacia vozila. Objavio je fotografije novog Sandera koji je stigao u njihov salon pa evo da ih podijelim s vama.
Sandero s novim faceliftingom izgleda ozbiljnije i kvalitetnije. Ipak, ovaj veliki ekran nekako nepirodno strši uvis. Nisam vidio kako to stoji uživo ali ako je to dio opreme onda nikako ne zaslužuje pohvalu... 3fdab012c06a1f8f11cb0d8b7989f487.jpg6eff75fe22e11c688a91f795a674e3de.jpg3c662e6ad675c198a13b6d64dfaa65e5.jpga3f61e1662934ae44969f9ff23609533.jpg

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, logan said:

 Ipak, ovaj veliki ekran nekako nepirodno strši uvis. 

Iskreno, i dalje bolje od Mercedes C klase.

Sviđa mi se što je dobio novi volan iz Renault gamme. Odozada sad malo jače podsjeća na Clio. Super autić za te pare.

Link to comment
Share on other sites

Koji novi volan? Ovakav imaju 4 5g stari dokkeri...neznam zasto nisu stavili 3kraki iz clia npr

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su centralnu konzolu blago zakrenuli prema vozaču pa je osim vizualnog i ergonomija malo poboljšana. U usporedbi s trendovima u autoindustriji Dacia još kaska za svijetom ali je ovo već svemirski korak u odnosu na Logana prve generacije kojega još vozim. 

Link to comment
Share on other sites

Meni se novi Sandero sviđa. Ovo još uvijek djeluje jednostavan auto, a ima stvarno sve što ti treba.  Ovo na slici je nekakva ful oprema, a meni je bolja varijanta bez ovog ekrana sa onim pretincom za držanje mobitela na vrhu armature. Kako se nitko toga još nije sjetio. Još plin i za posao, doma, škola, vrtić taman.

3CCDA38B-6E77-483A-814C-DF82083829E0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ruske said:

Koji novi volan? Ovakav imaju 4 5g stari dokkeri...neznam zasto nisu stavili 3kraki iz clia npr

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 

U pravu si. Položaj tipki jako podsjeća na taj novi trokraki.

Link to comment
Share on other sites

Gledajući malo linkove iz prijašnjih postova, ja evo nisam pojma imao da na nekim tržištima postoji Sandero RS... I izgleda mi hebeno na 17".

Ovaj novi Sandero mi se jako sviđa, kako izvana tako i iznutra. I da, ljepše mi je s onim držačem za mobitel nego onaj tumor od zaslona koji izgleda kao da je naknadno zašarafljen.

Edited by Danchibald
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Danchibald said:

 ja evo nisam pojma imao da na nekim tržištima postoji Sandero RS... 

 

Latinska Amerika i...? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tast bi mi uzeo Daciu Sandero, kakvi su to auti i taj motor 1.0 sce 75ks benzinac? 

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim kakvog smisla ima uzeti bilo kaj osim 1.0 turbo i plin. Sve ljepo tvornički složeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji će mi plin na tom malom motoru... i ovako malo troši... a to što je tvornički ugrađen isto ne bi ruku u vatru stavljao...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.