Jump to content

Letva volana klapa


rafaael

Recommended Posts

Letva volana mi se rasklapala i meho mi trazi 3000 kn + - 200 300 kn .

Jeli to puno ima li neko iskustva?

Grand scenic mk2 2008 1.9 dci 

 

Edited by rafaael
Link to comment
Share on other sites

Ako je električni servo onda je obična letva koja originalna (hattat-trw-renault) kod Anđelka košta oko 1400 kn komplet sa sponama i krajnicima. Ja sam ju nedavno ugradio i sve pet, usporedili je sa originalnom i sve kao na ovom videu stoji.

 

Za ugradnju budući da mora prednji most dolje mislim da te ne bi trebao tražiti više od 500 kn tako da ovo 3000 kn je čisti idiotizam! Nazovi Anđelka i vidi za cijenu no možeš i repariranu negdje uzeti pa ti je onda još ispadne jeftinije no pitanje koliko i da li dobiješ krajnike i spone sa njome...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

riješio hvala vam promijenio letvu volana s svime novim krajnici i ostalo,stavio i original gumice koje su isto bile potrosene,sijena svega original i novo letva komplet 2200 plus gumice original 400kn sve skupa 2400 -30 posto 1750kn.

Link to comment
Share on other sites

On 26. 11. 2020. at 20:31, rafaael said:

riješio hvala vam promijenio letvu volana s svime novim krajnici i ostalo,stavio i original gumice koje su isto bile potrosene,sijena svega original i novo letva komplet 2200 plus gumice original 400kn sve skupa 2400 -30 posto 1750kn.

 A di si kupjo letvu volana?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.