Jump to content

Motorić fara ne radi


frenchkey

Recommended Posts

Lijevi motoric ne radi, desni radi.

Isprobao na uticnici desnog fara (pristupačnije je) dva rezervna motorića, oba isto ne rade.

Ne vjerujem da su sva 3 pokvarena...

Ima netko ideju?

 

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Treba vidit jel elektrika dolazi iz žica? Kak to rucno mjenjaš položaj svjetala? Tri žice?

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

imao sam sličan slučaj, ne baš isti..ma meg. 2 desni motorić mi je povremeno dizao i spuštao snop...na kraju sam rastavio potenciometar i na štampanoj pločici prelemio sve kontakte...od onda nisam više imao problem

Link to comment
Share on other sites

Treba vidit jel elektrika dolazi iz žica? Kak to rucno mjenjaš položaj svjetala? Tri žice?
A cuj dolazi. Rekoh da desni u faru radi, ali 2 motorica na uticnici od desnog ne rade, pa mi je cudno. Da ne rade na lijevoj strani jos bi i posumnjao jer tamo ne radi ni u faru.@macan: tri zice, da. Mozda bi mogao pogledati kotačić kako kažeš

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.