Jump to content

Megane 3, 1.5 dci, 110 ks, 2015. godina - TERMOSTAT


kresodale

Recommended Posts

On 18. 12. 2020. at 20:50, Fran_Zgb said:

Ja zamijenio isto komplet kuciste termostata i to je to. Ne grije nis brze ali temp ne pada. 

U ovlaštenom (starkelj) 1600 kn :)

Stari moj, to je brutalno previše ako se radi o meg 3... Meni je mehaničar uzeo 200kn za rad, a originalni dio sam platio 450kn... Nije ovlašteni servis, ali svejedno, ovi ga deru pošteno..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, direstraits said:

Kontrola tlaka turbokompresora, vakuumska. 

Jel normalno da to zuji grebe?Ajmo ostali vlasnici Megana pogledajte da li ima neki zvuk.Mislim sve stima sa autom ali cujem taj zvuk

4 hours ago, direstraits said:

Kontrola tlaka turbokompresora, vakuumska. 

Jel normalno da to zuji grebe?Ajmo ostali vlasnici Megana pogledajte da li ima neki zvuk.Mislim sve stima sa autom ali cujem taj zvuk

Link to comment
Share on other sites

Jel normalno da to zuji grebe?Ajmo ostali vlasnici Megana pogledajte da li ima neki zvuk.Mislim sve stima sa autom ali cujem taj zvuk
Zuji da cim ga upalis, to je normalno.
Link to comment
Share on other sites

On 20. 12. 2020. at 8:24, direstraits said:

Ako nema trzanja kod punog gasa nahrani kerove i ništa ne diraj. 

A ako ima? 🤔 Mislim, dali tu moze biti uzrok da kod davanja gasa (ponekad) motor kasni sa reakcijom cca pola sekunde (kao da ga nesto zagusi pa onda krene)?

Link to comment
Share on other sites

Kod hladnog starta može cviljugat mikro remen, ako jako cvili, pitaj upućene da li ga možeš pošpricaš s nečim..

Link to comment
Share on other sites

To je rješenje za radionicu, gdje sprej stoji kraj stroja i kad krene da cvili poštrcaš i idemo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Danas sam malo testiro svoj termostat sa torque prvo polje upali na 50c a otvori termostat na 74c i onda padne na 70c i tu se drzi kad upalim grijanje opada temp nema druge nego mijenjat termostat.

Link to comment
Share on other sites

Meni jučer ČK-ZG cijelo vrijeme na jednoj crtici.

Danas otišao kod Anđelka i uzeo samo senzor za početak.

Jel zna netko gdje se nalazi taj senzor i jel teško do njega doći?

radi se o 1.6 dci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.