Jump to content

P: Opel Insignia 2,0 CDTI Sport automatik


Max

Recommended Posts

Moj prijatelj prodaje Insigniju pa sam odlucio ovdje oglasiti jer se radi o jednom zanimljivom primjerku koji je za preporuku! Prvi je vlasnik, malo je kilometara napravio, odlicna oprema i nikad razbijen. Ima par ogrebotinica na braniku ali to je zanemarivo.

Covjek je normalan i moze se razgovarati oko cijene! 

80000kn

2010.g, 3 mj.

Diesel, automatik

Lokacija vozila Novi Zagreb

Prva registracija u RH Registriran do 3 / 2021

Prijedeni kilometri ~115000 km

Motor Diesel

Snaga motora 118 kW Radni obujam 1.956 cm3

Mjenjac Automatski

Potrošnja goriva 7.9 l/100km Maksimalna emisija CO2 177 g/km Ekološka kategorija vozila Euro 5

Prvi vlasnik, servisna knjiga do 2015

Oblik karoserije: limuzina Broj vrata: 5 Broj sjedala: 5 Boja: srebrna Vrsta pogona: prednji Ovjes: podesivi aluminijski naplatci 3. stop svjetlo

prednja svjetla za maglu ksenonska svjetla bi-ksenonska svjetla

navigacija putno racunalo prilagodljiva svjetla senzor za svjetlo senzor za kišu ABS ESP ASR samozatezajuci sigurnosni pojasevi isofix (sustav vezanja sjedalice za dijete) Zracni jastuci: vozacki + suvozacki + bocni el. podešavanje sjedala djeljiva stražnja klupa handsfree el. podešavanje ogledala el. sklapanje ogledala el. podizanje prednjih stakala el. podizanje stražnjih stakala upravljac podesiv po visini i dubini servo upravljac grijanje ogledala parkirni senzori prednji i zadnji tempomat središnji naslon za ruku podesiva dubina sjedala komande na upravljacu automatska klima autoradio / CD / mp3 / DVD Sigurnost protiv krade alarm blokada motora centralno zakljucavanje centralno zakljucavanje s daljinskim

+ 4 zimske gume s celicnim felgama 091/527-1869, Dean

 

PXL_20201103_092221082.jpg

PXL_20201103_092151961.jpg

PXL_20201103_092207186-2.jpg

PXL_20201103_092133528-2.jpg

PXL_20201103_092014946-2.jpg

PXL_20201103_092004649-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Napokon propisna insignia sa 5v i zadnjim brisacem [emoji176] ali cijenom kao FL...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma velim i ja da je malo pretjerao s cijenom ali zato sam i napisao da se oko toga moze razgovarati. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kuzim zasto evo sad i na ovim slikama kao i na skoro svim autima je razlicita nijansa boje branika (plasticnih dijelova) prilikom slikanja i određenih kuteva gledanja.
Jbg ispadne kao da je naknadno lakirano...
Izluđuje me to!

Link to comment
Share on other sites

Kojaje realna cijena tog auta?
Treba pogledat po njuškalu, ali ako je stvarno tako malo km isplati se dati 500-1000€ vise nego za nekakvoga uvoznog. Naravno za nekog ko ce ga vozit za sebe , a ne preprodavat
Treba pogledat stanje unutrašnjosti, motora, podvozja

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, BorisL said:

Ja ne kuzim zasto evo sad i na ovim slikama kao i na skoro svim autima je razlicita nijansa boje branika (plasticnih dijelova) prilikom slikanja i određenih kuteva gledanja.
Jbg ispadne kao da je naknadno lakirano...
Izluđuje me to!

Eto ti objašnjenja od limara, metalik boja ti je zapravo gledano pod mikroskopom hrpa mali piramida i kad se gleda pod nekim kutem ta sjena koju baca daje različitu nijansu, zato se često ljudi znaju žalit i kod limarskih radova ta to nije ta boja, a to da bude dobro bi sve moralo biti pod istim kutem nanešno - tako nešto mi je objasnio koliko se sjećam.... a posebno je za opela naglasio da se vidi na branicima, ali bome se vidi i na renolu.

Edited by macan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ne znam kaj bi rekao, znam samo da nije nikad razbijen, za sve upite i razgovore slobodno se obratite vlasniku, covjek je otvoren za dogovor, hoce kupiti novi auto SUV ili monovolumen sa 7 sjedala i zeli prodati ovaj jer ima dvoje male djece i povremeno didu i baku mora sa sobom povesti na more , skijanje i slicno. Eto, ono kaj ja mogu reci je da je auto uredan,  on ga je jedini vozio jer zena ima Kiu Ceed, redovno je odrzavan i nije ubijan. I vjerujem da je bolji od svih Insignija na oglasima, pa ako netko treba takav auto neka ode pogledat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ne znam kaj bi rekao, znam samo da nije nikad razbijen, za sve upite i razgovore slobodno se obratite vlasniku, covjek je otvoren za dogovor, hoce kupiti novi auto SUV ili monovolumen sa 7 sjedala i zeli prodati ovaj jer ima dvoje male djece i povremeno didu i baku mora sa sobom povesti na more , skijanje i slicno. Eto, ono kaj ja mogu reci je da je auto uredan,  on ga je jedini vozio jer zena ima Kiu Ceed, redovno je odrzavan i nije ubijan. I vjerujem da je bolji od svih Insignija na oglasima, pa ako netko treba takav auto neka ode pogledat. 
Ma nije to islo ovaj auto, NHF
Link to comment
Share on other sites

Inace, zaboravio sam napisat, covjek je vrhunski programer, jedan od osnivača i vlasnika firne Croteam,  ne znam jeste li ikad igrali igru Serious Sam ili The Talos Principle,  mozda nije majstor fotografije ali auto je sigurno picajzlasto odrzavan jer je tip teski geek i sve radi po pravilima. Nije auto manijak ali jbga, moramo mu to oprostit. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba vidjet koliko taj auto je nov koštao. Vidim da je dosta opreme i automatik plus ova jaca izvedba motora. Baš mi kolega rekao jucer da mu nude iz autokuće jer pozna vlasnika da licitira jednog iz 2018. Isto 160 ks. 80 iljada kđ. Pocetna cijena 11500 eura. Doduše ti sa licitacije... neznam 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Oko 300 sigurno je kostao novi. Ne znam na koliko ce taj s licitacije zavrsiti ali sigurno dosta vise od 11500€. Ovaj od frenda auto bi isao i za 75, a realno vrijedi 70.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.