Jump to content

P: Citroën C4 1.6 16V By Loeb - 2007.


outbreak

Recommended Posts

Prodajem Citroen C4 1.6 16v By Loeb - Cijena: 3100EUR

KM: 195550
VIN: VF7LANFUC74713426

Auto je registriran do 28.01.2021.

Auto je u vrlo dobrom stanju za svoje godine i kilometre te je dosta novca uloženo u nadogradnju opreme.

Dodano je:
- Android 9,2" ekran sa kontrolama preko volana + Radio + USB + GPS + Bluetooth i sl.
- Navlake po mjeri rađene u TDS (umjetna koža)
- Dash cam, prednja i zadnja (kamera za snimanje vožnje) - možete se spojiti mobitelom (WiFi) kako bi pregledali snimke
- Kamera za vožnju unatrag (ugrađena u okvir tablice)
- 3 ključa (2 pametna + 1 obični)

Od važnijih stvari, napravljeno je:

26.04.2018.
- Napravljen veliki servis i stavljene nove sajle za ručnu
17.11.2018.
- Kupljene zimske gume + ventili
- Gume: 205/50 R17 - Hankook Winter icept Evo 2 TL 93V
09.1.2019.
- Izmjena prednjih i stražnjih diskova i pločica
- Prednje: Brembo XTRA Line
- Stražnje: OEM
20.12.2019.
- Stavljena nova pumpa goriva
12.2.2020.
- Stavljena nova/reparirana letva volana
12.6.2020.
- Stavljena nova bobina
14.7.2020.
- Redovni servis
- Izmjena ulja i svih filtera

Uz auto, prodajem i ljetne gume sa felgama (nadoplata od 500EUR)
24.4.2019.
- Kupljene ljetne gume + felge + ventili + šarafi
- Gume: 205/50 R17 - Toyo Proxes Sport XL 93Y
- Felge: Momo Revenge Black 7.00x17 ET25 4*108
- NAPOMENA: IMAM SAMO 3 TOYO GUME (jedna je Dunlop, ne znam DOT, ali mogu poslati slike)

Za sve navedeno posjedujem račune.

Stavljene su i nove Eibach opruge (za ovo nemam račun, ali može se provjeriti).

Za cijenu se možemo dogovoriti ako ste ozbiljan kupac.

Zamjene me ne zanimaju.

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

a8.jpg

fff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cijena u nebesa...takvi auti nazalost se prodaju za kikiriki, bolje da ne kazem za koliko sam prodao svog vts 180 sa 140tkm...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tvoj nije imao ovako seksi presvlaku na volanu..

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, direstraits said:

Ovo je negdje sašio po narudžbi, da nije kod nekog od članova foruma? 

Vidim da mi je poznato od nekud.. mislio sam da on radi samo ručice mjenjaca

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Imam neki osjećaj da se ljudi samo prijave na forum da bi stavili oglas. Kao onaj s ona dva mehana. Da uz novijeg da i stari nebi dobio cifru koju traži.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ravnao sam se po cijeni sa oglasa, a iskreno znam da neću dobiti ono što sam uložio u auto, zato sam i napisao sa se možemo dogovoriti oko cijene.

Navlaka za volan je po mjeri, ali naručena iz UK.

Link to comment
Share on other sites

Sta je tu po mjeri????? Ovo je obican kinez od 7 8 dolara koji se sije. Gledao sam te kurtone za lagunu, onda sam shvatio da mi volan predobar da bi ga unistavao s tim sranjem...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 12. 11. 2020. at 21:09, outbreak said:

Ravnao sam se po cijeni sa oglasa, a iskreno znam da neću dobiti ono što sam uložio u auto, zato sam i napisao sa se možemo dogovoriti oko cijene.

Navlaka za volan je po mjeri, ali naručena iz UK.

Sorry stari sad smo te mozda kolektivno napali, ali zadnjih mjesec dana forum je pun oglasa sa previsokim cijenama. Kak je zadnjih mjeseci korona , nista uvjetno receno se ne prodaju, a prodavaci stavljaju sve nerelanije cijene uz blijedo "a nije fiksna cijena , znam da nemogu povratiti sve ulozeno"

 

Ne mozes povratiti NISTA ulozeno, pa nisi ulagao zato da jedan dan mozes naplatiti to nego da imas auto vozan i ispravan. KAd vidim da netko ističe ovaj kurton na volanu kao tapeciran volan po mjeri, kinesku navigaciju i 3 gume iste jedna razlicita , pitam se koji k ?!

Mislim nije problem to imat u autu, al radije nemoj nis pisat za takve stvari.

Sve to navedes a ne poslikas primjerice vozacev sic i oplatu vrata vozacevih, al bitno da je tu slike fukklupe straznje. 

ne ide ovo tebe kao prodavaca per se, bas se nakupilo ovakvih oglasa u zadnje vrijeme imam osjecaj.

 

Umjesto da cijene budu nize za odredeno godiste nego sto su bile dosad , ljudi traze vise nego inace.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Koja bi bila realna cijena ovog auta?

Kurton na volanu je stavljen jer mi je originalan volan pretanak, a ako budućem vlasniku smeta, lako se skine.

Tražio sam i tapaciranje po zagrebu pa sam ili morao čekati 2-3 tjedna da dođem na red ili mi se nitko nije javljao na mailove i pozive ili su cijene bile previsoke za ono što se nudi.

Android sam stavio jer auto nije imao niti USB niti BT pa sam neko vrijeme pržio CD-e.

Iako je kineski, nemam nikakvih problema sa istim i radi ono što mi treba.

Gume na autu su sve 4 jednake, zimske, kupljene u isto vrijeme prije cca 2 godine.

Prodajem dodatno ljetne gume i felge, da 3 Toyo + 1 Dunlop jer mi je jedna pukla u subotu ujutro, 600+ KM od Zagreba i da se do ZGa ne vozim na onoj tankoj, sam jedva uspio naći jednu istih dimenzija.

Te gume + felge sam platio oko 6800kn, ne znam je li previše da za to tražim oko 3500kn... 

Slikao sam interijer auta, ne fukklupu. Htio sam pokazati da ništa ne visi ili je strgano.

 

Link to comment
Share on other sites

Je . U pravu si. Bolje ostaviti čovjeka na miru nek misli kako ovdje su samo štupidi koji ne znaju ništa. Bolje ništa ne reći pa nek ostane oglas u oglasniku 3 mjeseca brzo ijednog poziva. Kao onaj s dva megana. Ljudi vole ovaj forum i poštuju ga da ga drže na životu. Onda se neko registrira zbog oglasa i misli da su ovdje budale.

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Meni iskreno nije jasno da pojedinci na forumu imaju stalnu potrebu komentirati cijenu oglasa onako čisto iz dosade.. Oglas je oglas ako mislis kupiti auto raspravljaj se preko pm-a, tel itd... Ako ne mislis bilo bi uljudno zaobici oglas bez nepotrebnih komentara (mislim na kurtone - volane i sl pizdarije). 

 

Ps... na njuskalu su vidim od 2700-3500. Dal vrijedi toliko, 500,1000 eura manje kao promatraca iskreno nije me briga. Da sam kupac imam pm, tel pa bi se tamo raspravljao o cijeni. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu. Od 2700 - 3500 pa se prodaju za 2000 i to ako. Ja sam izvrsnu xsaru prodavao 4 mjeseca. Prodao jedva potpuno ispravan i dobar auto za 4500 kn. A u oglasnik su su od 7500 pa na dalje. To je Citroen i to na žalost neće nitko. Ovo "pojedinci" ide mene. Ok javan je forum i javan oglas. Ako je takav onda je javan komentar. Ako ti se ne čita,ne čitaj. 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako nećeš da ti netko komentira oglas nemoj ga oglašavati na forum, imaš njuškalo😉

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da je stavio 2000, onda bi šoderaši krenuli zvat i nudit 1200.  
Svi se ravnamo po onome kaj je na njuškalu, pa s vremenom vidimo ima li interesa il spuštamo cijenu.

Dečko je lijepo napisao da se za cijenu može dogovoriti. 
A onaj kurton s volana bih maknuo odmah :)  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A cujte ljudi popizde kad vide koliko su najebali da prodaju auto u boljem stanju i koliko su dobili na kraju. I ja sam jedan od tih. No to bi me je... da bas sad takav auto iz topica tražim. Ovako me zaboli 😁

Jbg. Neko bolje održava auto nego ženu.

Edited by macan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E moj Zlatane, ovo je idealna prilika da ti srušim cijenu plavoga i da dobijem život i da nisam u zoni dosadan 😂😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CRN11 said:

E moj Zlatane, ovo je idealna prilika da ti srušim cijenu plavoga i da dobijem život i da nisam u zoni dosadan 😂😂😂😂

gledam po kinima, taj film ne igra nigdje :lool: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni više vuče na neki cajkaroški hit...tj zapravo i ima...
"Malo crno zlato, tako si me zvao
Dok si se u ljubav, meni kleo ti
Da pod kožu uđeš, to si vješto znao
Kada pogledom me nježno poljubiš"
[emoji1787][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.