Jump to content

P: Renault Megane 3 coupe 1.6 16v LPG


mirda13

Recommended Posts

Prodajem Renault Megane 3 coupe 1.6 16v LPG
HR auto, nije uvoz
Registriran do 07/2021.
310000km
Veliki servis napravljen na 302000km
(posjedujem račun od servisa gdje je rađen)
Tehnički prolazi bez ikakvih problema
Drugi vlasnik
Auto je kod mene 4 godine(kupljen sa 219000km)
Redovito održavan svakih 10000km(posjedujem sve račune od dijelova od kada je auto kod mene, imam i račun iz salona kada je auto kupio prvi vlasnik)
LPG sistem isto održavan svakih 10000km u Plinskom centru Zagreb, boca atestirana do 2022. godine (posjedujem račun od ugradnje sistema od prvog vlasnika)
2 seta guma, original Renault 17" sa Goodyear Eagle F1 225/45 R17 u dobrom stanju, i zimske 16" Goodyear UG9+ 205/55 R16 kupljene prošle zime
Novi Exide akumulator
Nove vilice Renault original
Novi prednji amortizeri
Repariran alternator
Nova sajla ručne kočnice
Auto je u jako dobrom stanju što se vidi i iz priloženih slika
Ima zatamljena stakla
Unutrašnjost jako očuvana
Original Renault platneni tepisi za ljeto ,za zimu univerzalni gumeni tepisi
Na autu ništa ne škripi, lupa ili cvili
Ima par sitnih oštećenja po braniku, ali sve u skladu s godinom proizvodnje i kilometrima
Auto se prodaje jer je postao premali za četveročlanu obitelj
Auto se može pogledati svaki dan u Velikoj Gorici ili Novom Zagrebu uz predhodnu najavu
Na SMS ne odgovaram, ako Vas štogod zanima, molim nazovite
Cijena nije fiksna, može se korigirati na licu mjesta kad pogleda auto i uvjerite se u kakvom je auto stanju

Cijena je 4000€ i nije fiksno

BEZ ZAMJENA MOLIM

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-1.6-16v-oglas-32912777

IMG_20201004_181507.jpg

IMG_20201004_181440.jpg

IMG_20201004_181535.jpg

IMG_20201004_181631.jpg

IMG_20201004_181610.jpg

IMG_20201004_181628.jpg

IMG_20201004_181342.jpg

IMG_20201004_181415.jpg

IMG_20201004_183712.jpg

IMG_20201004_182629.jpg

IMG_20201004_181640.jpg

IMG_20201004_181649.jpg

IMG_20201113_095226.jpg

IMG_20191107_084421.jpg

IMG_20200130_140205.jpg

IMG_20191106_160142.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nudim poluosovinu traktora kao nova, 13 metara drva bukve, majicu potpisanu od Alke Vujice, Gorenje hladnjak 1000W i 5000 kuna keša.

Šalim se malo naravno. Auto izgleda fino, al' ipak su to kilometri i teško ćeš naći kupca iako je cijena dobra. Sretno u prodaji

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za proceeda sa najacim motorom, plinom i opremom jedva dobio 30 iljada sa duplo manje km, i isto nikad lupan i još prvi vlasnik, zvali mnogi ali ne grizu :). Možda je sa renolom drugačije.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MB104 said:

Šalim se malo naravno. Auto izgleda fino, al' ipak su to kilometri i teško ćeš naći kupca iako je cijena dobra. Sretno u prodaji

Prihvaćam šalu, naravno. 

I znam da su kilometri, do mu je to minus, do bola, ali zato kažem, treba pogledati i probati auto, pa reći, da auto je dobar, auto je u ku...

A za cijenu se možemo onda dogovarati. 

1 hour ago, macan said:

Ja sam za proceeda sa najacim motorom, plinom i opremom jedva dobio 30 iljada sa duplo manje km, i isto nikad lupan i još prvi vlasnik, zvali mnogi ali ne grizu :). Možda je sa renolom drugačije.

Moš' misliti kako je sa Renaultom drukčije 😁, još je vjerojatno i gore.... 

Ne znam, vrijeme će pokazati, uglavnom ne mogu ga pokloniti. 

Bar ne u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Ako je i jedan odrzavan, to je ovaj, auto je izvana i iznutra top, nije da ga hvalim bezveze, auto sam vidio vise puta, nikad mu nebi dao 300tkm, da imam viska ja bi ga rado udomio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proslijedio oglas na par grupa di pojedinci razmišljaju o prvom/idućem autu, ali kilometri su svima problem koliko god ja navijao da ga netko uzme.
Vjerujem da je auto dobar, ali  vjerojatno će biti potrebna značajna korekcija cijene da se netko odluči riskirati. Jbg, bolje prolaze upitni Golfovi od tko zna kuda...

Sretno s prodajom u svakom slučaju :zivili:

Baš na whatsappu nagovaram jednog kolegu pa pita nešto vezano uz plin...

Koliko je stara boca i kada se treba mijenjati? Koliko to košta? Što ako ne prođe atest? Koliko košta atest?
Dečko je malo sramežljiv :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Atest je nešto jeftiniji 800kn mislim a bocu sam ja platio mislim 1500kn novu. I onda još ibera nešto na tehnickom. Ma tlacne probe prodju svi  to ovak malo da ti para uzmu.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, borny said:

Proslijedio oglas na par grupa di pojedinci razmišljaju o prvom/idućem autu, ali kilometri su svima problem koliko god ja navijao da ga netko uzme.
Vjerujem da je auto dobar, ali  vjerojatno će biti potrebna značajna korekcija cijene da se netko odluči riskirati. Jbg, bolje prolaze upitni Golfovi od tko zna kuda...

Sretno s prodajom u svakom slučaju :zivili:

Baš na whatsappu nagovaram jednog kolegu pa pita nešto vezano uz plin...

Koliko je stara boca i kada se treba mijenjati? Koliko to košta? Što ako ne prođe atest? Koliko košta atest?
Dečko je malo sramežljiv :bigl:

Hvala na prosljeđivanju oglasa👍🏼😁.

Znam da su kilometri problem, ali prevelike korekcije cijene zasada neće biti. 

Za te novce može se kupiti Megane 2, sa nekom normalnom kilometražom, ali je generaciju stariji auto, pa ko voli nek izvoli. 

I to što kažeš , bolje prolaze kod nas VW Golf upitnog stanja i svega. Tako je to, i svjestan sam toga. 

Hvala na željama. Boca je stara oko 8 godina (ne znam točno kad je ugrađen plin, ali imam original račun od ugradnje u autu, od prošlog vlasnika).

Koliko znam, boca ako je ispravna, a je, ona se ne mijenja.

To što kaže kolega @macan, oko 800 kn je atest (moj još vrijedi), a sve boce prolaze atest. Koliko dugo znam za aute na plin, sve boce prolaze i prošle su. Nikad nisam čuo da je i jedna "pala".

Link to comment
Share on other sites

za tu cijenu kupis odlicnog golfa 3 tdi :D

salim se, uvijek mi se svidjela ova kombinacija boja na meganu 3 kupe, sa prednjim krajem tocno ovakav kakav je...stvarno izgleda u super stanju, sretno s prodajom

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ruske said:

za tu cijenu kupis odlicnog golfa 3 tdi :D

salim se, uvijek mi se svidjela ova kombinacija boja na meganu 3 kupe, sa prednjim krajem tocno ovakav kakav je...stvarno izgleda u super stanju, sretno s prodajom

E točno to, golfa 3😁👍🏼.

Ma znam, nije ni za drugo nego zafrkanciju😁.

Hvala 👍🏼

Link to comment
Share on other sites

Paaaa iskreno neka ciljana "publika" je neko mlađi ko je tek položio, ili ima neko kraće vrijeme vozačku, pa bi "atraktivniji" auto za malo novaca, i "relativno mlad" auto 

Ali naravno i svi drugi dolaze u obzir

Edited by mirda13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Veci je problem to kaj je coupe, onda kilometri pa jer nije dizel.

Upravo tako. Nažalost po onome što sam do sada naucio kad sat pređe 200k auto ti je vec za otpis. U ocima 90 od sto kupaca. Nekad ga je bolje vozit dok se nešto ne sje... pa više se ne isplati popravljati. Sad su mi sve jasniji dileri. To moraš skidat km koliko god ružno zvucalo. Al opet možda netko naleti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.