Jump to content

Megane 3 1.5 dci 81 kw


Lid01

Recommended Posts

Na web stranici carinfo.kiev.ua upiši broj šasije i izbacit će ti svašta...

Motor, getriba, oprema, za koje tržište je namjenjen, kod boje itd...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao u klub 🤓...

Sve više nas ima sa istim problemima na 636...

Link to comment
Share on other sites

A kakvi su najčešći problemi na 656 motorima?

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne 656 nego 636...

A neznam kaj bi ti rekao... kod mene stalno nesto, valjda kako tko ima sreće... kolega s posla ima istog kao ja, ista godina, blizu 300tkm je sad, već dvije godine viče da bi trebao mjenjat akumulator i još ga nije zanjenio i nikakvih problema, a ja bogec svaka 2 mjeseca kod majstora

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam na toj stranici ubacio VIN od mojeg koji bi trebao biti proizveden krajem 2011., izbacuje mi tip motora 846??
Po wikipediji se taj motor proizvodi od 2012, a 636 od 2010. Kako to da auto iz 2014 ima "stariji" motor?

Gdje na motoru piše oznaka tipa?

Sent from my SM-G981B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, filiplolic said:

Sad sam na toj stranici ubacio VIN od mojeg koji bi trebao biti proizveden krajem 2011., izbacuje mi tip motora 846??
Po wikipediji se taj motor proizvodi od 2012, a 636 od 2010. Kako to da auto iz 2014 ima "stariji" motor?

Gdje na motoru piše oznaka tipa?

Sent from my SM-G981B using Tapatalk


 

Znam da je 636 izbačen sa start stop sistemom... a za taj tvoj neznam stvarno ništa

Link to comment
Share on other sites

Moj je 656 a broj ti je istočkan negdje na bloku po sredini. Evo kako to izgleda kod mene129b1667cad470a6cd920e0cef4d7725.jpg

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, filiplolic said:

Sad sam na toj stranici ubacio VIN od mojeg koji bi trebao biti proizveden krajem 2011., izbacuje mi tip motora 846??
Po wikipediji se taj motor proizvodi od 2012, a 636 od 2010. Kako to da auto iz 2014 ima "stariji" motor?

Gdje na motoru piše oznaka tipa?

Sent from my SM-G981B using Tapatalk


 

Mislim da je obrnuto, 636 od 2012 nadalje i ima stop/start. Auto iz  2014 ima 636 motor, gotovo sam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Evo gdje sam ja to bio slikao, ali nisam slikao sada već kada je bio izašao iz dućana, nakon par dana starosti. Upravo sam sada pogledao (i napravio ovu sliku): sada je to skroz hrdjavo (4.5 godine poslije) te je teško razaznati što piše i trebao bih proći brusnim papirom da sada otkrijem brojke.
Ili ugurati endoskopsku kameru, ali sumnjam da bih i s njom razaznao bez 'šmirglanja'.2aeb631c5e1acaa8eec5cbdc57374ac2.jpg

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.