Jump to content

P: Djecja kolica 3u1 Coletto Florino


Max

Recommended Posts

Prodajem kolica koja smo koristili kaf je moj sin bio mali. Generalno su jako malo koristena, tako je nekako ispalo, pa su zaista odlicno ocuvana, cista i uredna. Kupili smo ih u Ljubljani jer 2016. nije bilo ove firme u Hr, placena su 500€. Imam original kutiju i uputstva. Ja sam ih birao posebno jer su pogodna za visoke, onaj dio za koji se drzi rukama onaj koji gura se jako lijepo moze namjestiti. Cijela rama je kompaktna a lako se sklapa i sprema.

Slike na linku:

 https://www.njuskalo.hr/djecja-kolica/coletto-florino-3u1-djecja-kolica-oglas-32992326

Link to comment
Share on other sites

2916 ne bu sveta 😂😂😂

Al da su kolica za prošetati Gračanima, jesu..

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Hahaha da, stalno pisem dvedevstoneka umjesto onig kak treba! 😀 

Nemrem ispravit, dakle, 2016. godine smo i dalje bili iza brace Slovenaca i nismo imali u prodaji ovak divna kolica nego smo morali ic u Dezelu po njih da bi se podmladak mogao fakerisat, a i mi skup s njim! 😂

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, CRN11 said:

2916 ne bu sveta 😂😂😂

Al da su kolica za prošetati Gračanima, jesu..

Nikad nisam bio u Gračanima. Pa stalno su ti u ustima.😃 Čim prođe ovo zlo SARS 2 covid 19 😷moram doći u taj kvart . 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Decki odite decu delat pa da vam prodam kolica umjesto kaj tu pisete bedastoce 😂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam bio u Gračanima. Pa stalno su ti u ustima.[emoji2] Čim prođe ovo zlo SARS 2 covid 19 [emoji40]moram doći u taj kvart . 
Bez 4x4 nemoj ni probavati..
Link to comment
Share on other sites

Tocno pere, jaje smo koristili jako malo, onu veliku kolijevku jos puno manje, jedino sportski dio je zapravo kotisten malo vise. Sve u svemu, odlicna kolica po super cijeni! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.