Jump to content

Clio III 1.5dci greška


Fix

Recommended Posts

Pozdrav ljudi,

Molim Vas pomoć, naime na Clio III 1.5 dci mi se pokazuje kvar (lampica ključ). U slikama je vidljiva greška DF1020 (253F), što je zapravo engine oil dilution (loše/zagađeno ulje), a novo original ulje koje piše na autu je stavljeno prije 2 mjeseca i s autom je napravljeno niti 2000km. Automehaničar mi je napravio  regeneraciju dpf filtera (rekao je da je to povezano) i nekoliko dana se greška nije pojavljivala. Greška se ponovno pojavila, te je automehaničar ponovno pokrenuo regeneraciju dpf-a ali je dijagnostika odmah ugasila regeneraciju i pisalo je da je završena. Nakon toga mi je automehaničar rekao da je dpf filter čist i da je najvjerojatnije potrebno promijeniti neke senzore na tom dpf filteru ili nešto. Molim Vas ako je netko imao slična iskustva i kako bi se to dalo popraviti ili koji dio je potrebno kupiti i zamijeniti. Slike u prilogu. Hvala Vam. https://imgur.com/a/pUCBAqR

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.