Jump to content

Putno računalo?...Laguna 3 phase 2 business ECO


Rikardo

Recommended Posts

Na putnom računalu mi se samostalno resetira stanje prosječne potrošnje, prijeđenih kilometara, prosječne brzine...kada auto ne palim neko vrijeme.

Prvo mi je izgledalo kao da se resetira ako auto ne palim cijelim dan ali nije tako. Jučer sam ga parkirao oko 18:15 i jutros u 6:20 sjedam u auto ono opet sve resetirano. Ne resetira ODOmetar već samo podatke od putnog računala.

Nemam izbor dva brojača kao kratkoročni ili dugoročni već samo jedan ili ja to ne znam uključiti pošto sam tek od nedavno vlasnik prvog Renaulta u životu :)

Dali je netko imao taj problem ili to jednostavno mora biti tako?

Hvala na pomoći unprijed.

Link to comment
Share on other sites

Update da znate ako budete imali sličan problem:

Lutajući po stranim forumima naletio sam na slučaj da bi moglo biti do akumulatora a kako sam primjetio da u odnosu na Mazdu koju sam prije vozio malo teže "anlasuje" išao sam riskirati i stavio drugi accu.

Problem sa resetiranjem putnog računala je nestao a i sada ljepše zavrti prilikom paljenja 🙂

Da napomenem da nikakvu grešku komp nije ispisivao što pretpostavljam da bi trebao ako je accu loš.

Edited by Rikardo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

mnoge stvari na Renaultu popizde kad je slab akumulator
Nije tu samo renault... gotovo svaka marka poludi kad je slab aku
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.