Jump to content

Megan 3 povremeno se pali lampica ZRAČNI JASTUK


Alfada Jadarko

Recommended Posts

Prošlo jutro - 8 akumulátor Renault 60 AH na 1,5 dci 78kw 2011.g. upali ali je par puta zavrtio nakon toga sve OK sin i ja na ili grijač sjedala stakala i svega i krenuli kad BUF nakon možda 200 m upali lampicu zračnog,, stigli ugasili auto a nakon ponovnog kretanja opet ugašeno da bi sad tako počeo povremeno paliti a nakon što se ugasi motor i ponovo upali obriše grešku te kada mu se svidi opet upali,, razmišljao sam da prvo otkopčam akumulator,,, ištekam đekove pod sjedalima našpricam kontakt sprejom i sastavom te spojim aku i molim se da se opet ne pojavi,

 

Ima li tko boljih ideja

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alfada Jadarko said:

Prošlo jutro - 8 akumulátor Renault 60 AH na 1,5 dci 78kw 2011.g. upali ali je par puta zavrtio nakon toga sve OK sin i ja na ili grijač sjedala stakala i svega i krenuli kad BUF nakon možda 200 m upali lampicu zračnog,, stigli ugasili auto a nakon ponovnog kretanja opet ugašeno da bi sad tako počeo povremeno paliti a nakon što se ugasi motor i ponovo upali obriše grešku te kada mu se svidi opet upali,, razmišljao sam da prvo otkopčam akumulator,,, ištekam đekove pod sjedalima našpricam kontakt sprejom i sastavom te spojim aku i molim se da se opet ne pojavi,

 

Ima li tko boljih ideja

Pošto ima keygoo otkopčao sam aku, uzeo kontakt sprej i za sada još se nije niti jednom upalio,, eh kada bi se sve tako popravljamo hmm

Link to comment
Share on other sites

Nitko nema nikakvo iskustvo? 

Danas opet baci grešku i to u trenutku kada su se svijetla koja su bila na "auto" modu upalila,, sad sumnjam na pad napona ali hmm grr, duhovi

Link to comment
Share on other sites

Pogledati akumulator u kakvom je stanju.
Ako je ok onda na CLIP vidjeti gdje ima prekid strujnog kruga.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Aku je u banani pošto ima onaj keysgoo jučer se popodne nekoliko puta ulazilo u autu a da se nije palio jutros - 2 zaljeđen i BATERY LOW

Link to comment
Share on other sites

Zamjeni i trebalo bi sve biti ok.
Naravno sad ima brdo zapisanih greški pa bi ih bilo dobro obrisati.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.