Jump to content

DDT4ALL


zvucetic

Recommended Posts

Pozdrav,

kakva su iskustva s DDT4ALL  programom (dobro, loše) ?

Koji OBD modul koristite? 

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Moćan alat koji nije za svakoga. Koristim ELM 327 modificiran s prekidačem. Povedi računa da je PIC18F25K80 čip unutra. Par sitnih stvari sam uspio ali sam i zasrao jednom pa me je ovlašteni servis vadio. Iako je moćan gotovo kao i Clip ako ne i moćniji,ne preporučujem "čačkanje mečke" ako nije prijeko potrebno. Dakle,oprez. :dobroje:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam davno s E-baya. Google is your friend. :dobroje:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Naravno, to je jedna pd jednostavnijih opcija. Ides u cluster ili TDB.
Ja inace imam neki obicni bijeli elm bt adapter i radi.
Imam i neki na kabl nosam ga jos probao

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

oprosti krivo sam postavio pitanje, sam DDT jel se može prebaciti na engleski.
 

ddt.jpg

Link to comment
Share on other sites

oprosti krivo sam postavio pitanje, sam DDT jel se može prebaciti na engleski.
 
ddt.thumb.jpg.aef4e9009fb46835d8ca83c0a4b9c404.jpg
Za sada ne

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

hvala

 

5 hours ago, Lowlife said:

Neki ekrani su na francuskom. Vecina toga je na en

baš sam sreće

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pokušao sam se spojiti sa ddt4all na računalo u autu, ali nažalost neuspješno. Imam neki ELM 327 i putem njega se spajam putem Tourque Pro, ali sa računala se ne mogu spojiti, tj. računalo putem Bluetooth pronađe ELM 327 i uparim ga, zatim upalim ddt4all i ne mogu se spojiti bez obzira koji protokol izaberem. 

Sad ili radim nešto krivo ili uređaj koji imam nije dobar.

Imate li neku preporuku za uređaj za spajanje, ima li netko tko se koristi sa ddt4all pa da mi izmjeni neke stavke (imam detaljne upute kako) ili da mi netko posudi svoj uređaj za spajanje da pokušam se spojiti i odradim sam izmjene?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ljudi pomozite. Htio sam uključiti Multi sense mod preko rlink2 i kad se resetiro stoji mi greška. Uglavnom sad da ponovno vratim situaciju na staro treba mi ddt4all. Imam neki ILC Obd2 koji je onaj talijan na youtube preporučio ali ne mogu se spojiti sa ddt4all programom. Treba mi netko u okolici Zg kome radi ond čitač sa ddt4all da riješim problem. Ako znate nekoga za preporuku javite mi obavezno. Hvala unaprijed 

 

Lp

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Pozdrav ekipa,

Ne znam da li imate problema po pitanju automatske reaktivacije ESP kad pređete 50km/h ali to možete vrlo jednostavno riješiti putem DDT4ALL s kineskim OBD adapterom...

Link:

DDT4ALL - https://github.com/cedricp/ddt4all/wiki/Android-port

ECU data - https://drive.google.com/file/d/1vJsi2ymEo2GPOlpfl48ZC8bV6MFpdSbN/view?usp=drive_link

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • MilosB pinned this topic

Ovo ide u pin ! 

no savjet je ipak neso bolje od najjeftinijeg kineza kad se bilo sta slicno radi :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koliko vidim slaba su iskustva sa DDT4ALL pa evo da prenesem svoje. Koristio sam na prošlom Scenicu IV a i sada no drugom Scenic IV, ima korisnih opcija. Na prošlom sam uključio sve moguće opcije od corner light do podešavanja odziva parking senzora, Android/Iphone preslikavanje...fora je opcija uključivanja generičkog zvuka sportskog automobila preko unutrašnjih zvučnika, nije loše...neko se baš potrudio da isprogramira.😀 Ako nekoga interesuje mogu poslati linkove i opcije za podešavanje no treba biti oprezan sa korištenjem i sve je na vlastitu odgvornost.

 

Evo koristan tutorijal za aktivaciju Andorida/Iphona...

 

 

Sretno 😀

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

ja sam zasad samo uspješno isključio senzore tlaka u gumama jer ih nemam na ljetnom setupu...  nešto sam kopao po youtubeu za android auto ali kolko sam shvatio na starije verzije R linka nije moguće aktivirat?

Link to comment
Share on other sites

On 07. 12. 2023. at 16:56, MaRiO_St said:

ja sam zasad samo uspješno isključio senzore tlaka u gumama jer ih nemam na ljetnom setupu...  nešto sam kopao po youtubeu za android auto ali kolko sam shvatio na starije verzije R linka nije moguće aktivirat?

Prvo treba da imate R-Link2 3.X, ako imate 2.X nemojte ni pokušavati jer možete samo uništiti sistem. Koliko znam samo Scenic4 i Megan4 su kompatibilni za ovaj dio omogućavanja Android ili Apple prslikavanja.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
39 minutes ago, Chupi said:

moj nema pa mu treba vremena za ugrijati

za ovo ukjljučivanje i dodavanje ne znam ali netko zna neka napiše, ja odmah kupujem !  pišite info  !!!!!!!!!!!!!

Ovaj lik je pokazao gdje se nalazi i tutorial za ddt4all

inace kod za grijac je: 7701207715

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Display said:

Ovaj lik je pokazao gdje se nalazi i tutorial za ddt4all

inace kod za grijac je: 7701207715

na snimci je automatska klima

radi li isto sve sa ručnom klimom pitanje je?   ima li netko od forumaša taj dodatni grijač ugrađen?

vrlo rado bih se upustio u ugradnju grijača ako to stvarno radi

Link to comment
Share on other sites

Čisto sumnjam da je netko ovdje to ugradio, ovdje se vode bitnije rasprave elektricni vs ICE, ljetne vs zimske gume i tako lol :D

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Can clipom sam imao opciju to aktivirat i na svom starom M2 iz 2003.. Tako da sam 99.9% soguran da radi. No i on je imao automatsku klimu. Na rucnu nemam pojma jer tad ne upravlje uch s njom 

Ps @Display pisalo se tu o ozbiljnim projektima ali su teme bile manje pracenje od ledica u stropu ... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Je li netko aktivirao grijanje retrovizora preko DDT4ALL? Imam zamijenjen vozačev retrovizor sa grijanjem i instalacija je spojena treba aktivirati u ddt4all. Zanima me da li trebam staviti ovaj config DCM na 0101 i jel idem samo "send" ili je i potreban ovaj "reset" ne želim nešto zeznuti

PXL_20240208_160953638.thumb.jpg.a81298663c1b679153364e716f27179d.jpg

 

6KAAAgFzteA-1920.jpg

Link to comment
Share on other sites

Riješeno, Stisao config mirror 1 ZATIM 0101 DOCM left send pa reset - ali izgubio puddlel light i podizace stakala pa sam onda sve poklikao sto imam i ponovio proces. Sada radi sve :D 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šta je bolje koristiti ddt4all ili Can Clip?

Nemam ni jedno ni drugo pa još skupljam informacije, do sada sam za Peugeot koristio Lexiu i DiagBox i rješavao skoro sve.

Sad mi treba nešto za Talismana.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.