Jump to content

P: Huawei P30 Pro 8/128 GB nekorišten


Black.Tip

Recommended Posts

Imam u ponudi nekorišteni Huawei P30 Pro kupljen (povoljno dobiven) u pretplati. Trebao je služiti kao zamjena za P40 Pro ako mi život bez Google servisa ne bi bio mogući (šalim se naravno). 8 GB radne memorije, 128 GB pohrane. Kamera odlična. Stanje 10/10. Punjač, kabel, sve to neraspakirano, s mobitela skinuta folija, stavljen u original preklopnu kožnu futrolu Huawei. Formalno dobiven 11.05.2020. te od tada na njega teče garancija i osiguranje ekrana. Dajem račun i prilog ugovora od osiguranju ekrana, budući vlasnik je bez uloga i bez brige. Moguće plaćanje u gotovini, kombinacija kartice na rate i gotovina. Mogući pregled prije kupnje, proba, detaljnije slike. Cijena 2900 kuna, nije fiksno. Moguća dostava bliža okolica Karlovca, Jastrebarskog, Arena centar Zagreb...

Zanimale bi me i alu felge 15 cola u urednom stanju do 2000 kuna vrijednosti u zamjeni, gume mi nisu bitne.

Sav dogovor preko PM-a. Hvala.

 

p30-pro-8-128-nekoristen-slika-141500740.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.