Jump to content

Opet zaje...a

frenchkey

Recommended Posts

frenchkey

Dobio konc dimer pa cu 1:10 ako nije preblago napraviti u spricu i oprati ovih dana kad bura stane

Poslano sa mog SM-A315G koristeći Tapatalk

• Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• frenchkey

81

• ivan.martinko

41

• robyakarider

21

• Lowlife

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Stvarno sam dugo izbivao, ali opet sam nekako u žiži zbivanja   Da, jako mi je žao čuti što se sve izdogađalo sa nesretnim motorom, ali to je Renault, zato ga volimo, jer nije nikada dosadno  .

Svima koji misle da ih bilo koji meštar mulja/valja/vuče za nos želim da jednu godinu otvore svoj obrt/firmu u HR sustavu poduzetništva i neka se jave sa vlastitim iskustvom nakon godine dana.  B

Svi se mi nečim bavimo za život ili preživljavanje koje nitko ne voli.  Ni ja ne volim kad mi netko sam donese kvacilo ili distribuciju ili nešto vec slično. Zato jer je u 99% slučajeva neki zajeb.

Posted Images

lageros-zg

Po pitanju tih čišćenja i čistača, meni se dosta kupuju ova 2 sa slike.
Oba po 14,00 Kn.
Iako mi se nitko nije žalio na PAGID, nekako osobno više preferiram LIQUI MOLY.

I ono što dosta njih hvali kod oba, jest to da se iskoristi cijela limenka.

Za velike površine (prostore, hale....) ima Loctite jedan svoj proizvod koji je koncentrat (neki BLUE nešto, prodaju ga moji kolege raznim firmama, ali nije moja domena pa ne znam napamet) I sa njime se može svašta čistiti, ali nije to za ovako neke sitne stvari, iako ima i manje pakiranje od 750ml.
cd5e55f27975a2bcaf120adebbe95fe3.jpg

Poslano sa mog SM-N970F koristeći Tapatalk

• Like 1
frenchkey

pa što ne šutiš. Sad ću uz svaku narudžbu bar 1 LM spray

• Like 1
lageros-zg
pa što ne šutiš. Sad ću uz svaku narudžbu bar 1 LM spray

Ma danas sam došao do zaključka da nisam predstavio (osvježio) svoj prodajni asortiman već jako dugo, tako da ću onu svoju temu ovdje morati dići iz pepela i temeljito ju obnoviti

• Like 1
stanky069

Vjerojatno Loctite SF 7840... Natural Blue Cleaner...to kod mene u firmi koriste za čišćenje i odmašćivanje dijelova bagera,valjaka i finišera...

Nije loš za biorazgradivi proizvod...

• Like 2
lageros-zg
Vjerojatno Loctite SF 7840... Natural Blue Cleaner...to kod mene u firmi koriste za čišćenje i odmašćivanje dijelova bagera,valjaka i finišera...

Nije loš za biorazgradivi proizvod...

E točno to!
Nisam puno u Loctite-u, to rade drugi kolege (a ja ga zapravo uveo u firmu 2003 ), no imamo ga (upravo uslikao) i 5L koncentrata košta 373,00 Kn.

Ima negdje i tehnički list u kojim sve omjerima se razrjeđuje, ali svi koji ga koriste ga hvale, a čiste puno toga. fd426dd888908316498c922802c95f21.jpg7d25a2d566b914ba60b75f5863400cab.jpg

riceburner
1 hour ago, lageros-zg said:

E točno to!
Nisam puno u Loctite-u, to rade drugi kolege (a ja ga zapravo uveo u firmu 2003 emoji1.png)

a ja te kolege od 2004te zivkao po nekoliko puta dnevno... pao mi na pamet novi nadimak LokMilki :D :wub:

• Haha 1
lageros-zg
17 minutes ago, riceburner said:

a ja te kolege od 2004te zivkao po nekoliko puta dnevno... pao mi na pamet novi nadimak LokMilki :D :wub:

I dalje je "lud" :D 

• Haha 1
frenchkey

Danas sam oprao motor nakon jucerasnjeg prženja po AC St Ploce.
Malo mi masnjikavo izgledalo, ali vidit cemo nakon pranja i povratka.
Odozdo isto katastrofa masno, imao sam neki spray na kojem pise za suho pranje motora, ali treba isptati vodom, haha.
Nakon 10 min ide voda i bude neka bijela tekucina kao kad leres ivasolom, ali nekako slabašno pere

Poslano sa mog koristećiTapatalk

ivan.martinko

Nije mi jasno kakvi su to majstori koji naplate 800 kn za zamjenu jednog semeringa a nisu u stanju oprati motor bar s te strane gdje je ostao masan.. kakav hoštapleraj, uzas.

• Like 1
frenchkey

Oprao je samo područje zupcastog...
Gledam jutros, naoko suho, ali ipak kad povučem prstom iznad vodene pumpe prema nosacu motora ostaje blago mastan.
Poklopac zupcastog koji se veze na nosac motora nije prao, a meni je bez skidanja isti nedostupan za oprati.
Nadam se da su to jos ti ostatci...

• Like 1
ivan.martinko

Trebali su oprat slonovi. Da sno blize bi ti ja oprao to.. skinuo dekl i sve da bude suho.

frenchkey

Mislim da bi trebalo skinuti i kotac i oblogu blatobrana i šus pleh, tj. plastiku, i onda sve dobro oprati s te desne strane

ivan.martinko

da, kotač dolje, plastiku dolje i onda bočno i odozada oprati, sigurno ima ulja i po mostu i vilici..

frenchkey

Ima, ima, podvukao sam se s zaokrenutim kotacem, vidi se

ivan.martinko

Znam, imam slican slucaj.

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..