Jump to content

P: Toyota Corolla 2.0 D4-D


Max

Recommended Posts

Bratić prodaje odlično očuvanu Toyotu, PRVI je vlasnik,  uredno odrzavana i u zadnje vrijeme promijenjeni neki dijelovi koji nisu dio redovnog održavanja. Ima prave kilometre sto se može i provjeriti!

 Auto mu je postao pretijesan jer su dobili malu bebu!

Preporučam da o pojedinostima nazovete njega i popričate oko onoga što vas zanima, slobodno se pozovite na mene! 

https://www.index.hr/oglasi/toyota-corolla-2-0-d-4d/oid/2643456

2005 god

Cijena 24800kn 

Sve slike su u oglasu, ne mogu uploadati! 

IMG-20201209-WA0007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znam da sam čangrizav i sitničav ali 3500 eura za 16 godina staru Toyotu? Debelo preko 1000 e precijenjeno

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dado_sk said:

Smiješna je cijena . Megane 2 dci ta godina 10 tkn ovaj 24. 

A to koliko dode Megane je bitno zbog?

Te Corolle dobro drze cijenu, dovoljno je pogledat ostale primjerke po oglasnicima. Za 10tkn ih se sigurno ne nalazi, pogotovo ne ocuvane, s relativno malo km i potentnim motorom.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dado_sk said:

Znam da sam čangrizav i sitničav ali 3500 eura za 16 godina staru Toyotu? Debelo preko 1000 e precijenjeno

Ma daj molim te...pa cijena je korektna, ak je mjenjano sto je napisano pa samo to dođe 10tkn...

1 hour ago, dado_sk said:

Smiješna je cijena . Megane 2 dci ta godina 10 tkn ovaj 24. 

 

Ima forumaš megana 2 i prodaje ga za 38000 kn ak se ne varam, onaj ovdje na forumu što prodaje i dvojku i trojku... oćemo tak gledat? 

Što je vrijedi to i košta i uvijek je cijena auto od prvog vlasnika i s kilometražom koju možeš provjeriti bila malo veća od prosjeka, a ono što nevalja nije nikad ispod prosjeka, nego mi balkanska stoka ga prikazujemo kao zlato i prodajemo pod dijamant, a zapravo je govno u papiru...

 

Pa bolje bi uzeo tu toyotu nego prve generacije meg 3...

Link to comment
Share on other sites

offtopic ali nekako mi na dosta "malim" kilometrima mijenjane dizne,kuplung i EGR. Kaj nisu toyote poznate po nekoj neunistivosti pogotovo ovako velik i realtivno slab motor? 

Moj dci se blizi tim km, ne nadam se tim zahvatima 🤣

Edited by Display
Link to comment
Share on other sites

Moj stari je imao Aurisa 2.0 D4D prvi vlasnik 2007 godište i u  150 tkm dva puta mjenjan egr, oće im se to poštopat, poznata stvar. Inače, pouzdana je ta toyota, ali da je baš neko oličenje kvalitete i nije. Unutašnjost preplastična, ne baš dobro sklopljena, Evo ja ću to izgovoriti iz prve ruke, hyundai i30 iz iste 2007 je kvalitetniji auto od Aurisa 2007, pa čak i pouzdaniji.  Sad će se opet netko možda naljutit, ali slažem se sa nekima da je 25 tkn za 16 godina staru toyotu corolu (kolko god pouzdana bila) previše. 

Link to comment
Share on other sites

Te su Toyote lošeg tankog lima,plastike unutra su nikakve kvalitete,. Ncap im nije ni blizu meganovog kao ni zvučna izolacija. To nije auto iz Japana i povlačiti paralelu da je to kvaliteta Toyote do 90ih ne stoji. Megane 2 je u toj klasi puno bolji auto. Niti koči niti je na cesti kao Megane koji je bio auto godine. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dado_sk said:

Te su Toyote lošeg tankog lima,plastike unutra su nikakve kvalitete,. Ncap im nije ni blizu meganovog kao ni zvučna izolacija. To nije auto iz Japana i povlačiti paralelu da je to kvaliteta Toyote do 90ih ne stoji. Megane 2 je u toj klasi puno bolji auto. Niti koči niti je na cesti kao Megane koji je bio auto godine. 

Sve to mozda i stoji, ali cijenu odreduje trziste, a ne nuzno same karaktereistike proizvoda. A trziste kaze da su te Toyote, kakve god bile, na cijeni.

Al u svakom slucaju, u ovaj oglasnik bi trebalo malo uvest reda, zapravo ne vidim ni neku svrhu mogucnosti komentiranja oglasa od strane forumasa koji ga nisu objavili jer to samo dovodi do ovakvih bespotrebnih rasprava i spamanja.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dado_sk said:

Te su Toyote lošeg tankog lima,plastike unutra su nikakve kvalitete,. Ncap im nije ni blizu meganovog kao ni zvučna izolacija. To nije auto iz Japana i povlačiti paralelu da je to kvaliteta Toyote do 90ih ne stoji. Megane 2 je u toj klasi puno bolji auto. Niti koči niti je na cesti kao Megane koji je bio auto godine. 

Ajde da se i ja malo ubacim u pricu. Da Toyota je losija sto se tice NCAP testiranja:
https://www.euroncap.com/en/ratings-rewards/latest-safety-ratings/en/results/toyota/corolla/15596
https://www.euroncap.com/en/ratings-rewards/latest-safety-ratings/en/results/renault/megane/15590

Sto se tice kvalitete, Toyota dizelasi nikada nisu bili olicenje kvalitete, nego nuzno zlo po meni. 
Sto se tice lima, nisam vidio da su trule, niti Yaris od mojih nije trul, isto kao sto nisam vidio Megana trulih. Sada debljina lima meni osobno nista ne predstavlja.
Sto se tice unutrasnjosti, mogu potvrditi da Corolle tih godina nemaju cvrcaka, da ako nije ubijena unutrasnjost da je sasvim ugodno za biti. Vozio sam se samo u jednom Meganu tih godista i nije mi previse legao izgledom, a cvrcao je gadno. E sada mozda je do primjerka.

Sto ce tice auta godine 2002 je bio Pug 307, 2003 Megane, 2004 Fiat Panda, 2005 Toyota Prius... Izvor: https://en.wikipedia.org/wiki/European_Car_of_the_Year Auto godine po meni nije nikako za odradjivane cijene.

Ja osobno vise vidim Corolla tih godina da se kotrljaju po cesti nego Megana.

10 minutes ago, Lucky_ZG said:

Al u svakom slucaju, u ovaj oglasnik bi trebalo malo uvest reda, zapravo ne vidim ni neku svrhu mogucnosti komentiranja oglasa od strane forumasa koji ga nisu objavili jer to samo dovodi do ovakvih bespotrebnih rasprava i spamanja.

To 100% Niti jedan oglas ne prolazi bez komentiranja da je skupo. Totalno beskorisna informacija. Da netko kaze bio je razbijan, znam taj auto, odlican je, odrzavan, garaziran, vozen samo po lijepo vremenu, ili smece zestoko, zabio se deda 20x u zid, susjed svaki tjedan vadi cekic i pemzlu da popravi onda ima smisla.

Link to comment
Share on other sites

Čekaj,auto godine košta 10 tkn a onaj koji to nije i debelo zaostaje košta 2,5x skuplje i ako se to spomene odmah se dobije "spamanja" oglasa i slično? Pa zašto? Ovo je forum. Ljudi o svemu pričaju. O kupovini kuće,o vrijednosti auta,o SARS 2 covid 19, o elitnim dijelovima grada za koji trebaš 4x4,čak i o sisama i guzama. Meni je cijena nerealna. 16 godina star auto 3500 e? Pa daj jbt. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dado_sk said:

Čekaj,auto godine košta 10 tkn a onaj koji to nije i debelo zaostaje košta 2,5x skuplje i ako se to spomene odmah se dobije "spamanja" oglasa i slično? Pa zašto? Ovo je forum. Ljudi o svemu pričaju. O kupovini kuće,o vrijednosti auta,o SARS 2 covid 19, o elitnim dijelovima grada za koji trebaš 4x4,čak i o sisama i guzama. Meni je cijena nerealna. 16 godina star auto 3500 e? Pa daj jbt. 

A cega tocno je ta famozna nagrada auta godine mjera? Pa e klasa je te godine kad je megane osvojio bila debelo iza njega po sudu novinara koji su dodjeljivali nagradu i sad je megane bolji auto od e klase. Daj me nemoj...

Naravno da je forum mjesto za raspravljanje ali valjda postoje neka pravila te nacin ponasanja i pisanja. U suprotnom dolazi do relativnog nereda kakav se moze primjetit na forumu u zadnje vrijeme. Ima tema za komentiranje oglasa pa to slobodno tamo radi, a ne u temi za prodaju koju je covjek otvorio i kojoj svojim komentarima aposlutno ne pridonosis. 

Over and out...

Link to comment
Share on other sites

Niš, ti onda zovi potencijalne kupce i pričaj im kak taj auto ne vrijedi tolko jer nije bio auto godine. 
I svi sretni i zadovoljni. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dado_sk said:

Čekaj,auto godine košta 10 tkn a onaj koji to nije i debelo zaostaje košta 2,5x skuplje i ako se to spomene odmah se dobije "spamanja" oglasa i slično? Pa zašto? Ovo je forum. Ljudi o svemu pričaju. O kupovini kuće,o vrijednosti auta,o SARS 2 covid 19, o elitnim dijelovima grada za koji trebaš 4x4,čak i o sisama i guzama. Meni je cijena nerealna. 16 godina star auto 3500 e? Pa daj jbt. 

Gledaj sve ima svoju cijenu. Nije ni svaki Megan uklesan na 10k kn. Neki su manje neki su vise. Netko svoga vise cijeni, netko manje. Svatko ima svoje razloge zasto. Glupo mi je komentirati cijenu bilo cega, a ne auta. Usporedjivati cak i 2 iste stvari. Cak i ako su dvije potpuno iste stvari onda doci do ovog skupljeg i reci e onaj ima jeftinije. Otici cu jednostavno do onog drugog i kupiti. Svatko stavi koju on misli da je realna i koju on misli da moze dobiti i da je sposoban ispregovarati. Ako se ne slazes sa cijenom to je ok. Ono sto nije ok da svaki oglas na forumu zavrsi preskupo.

Slazem se da pricamo o cijeni, ovo je forum ajmo raspraljati. Ali ostavi covjeku oglas na miru, idemo na u Chat, ili cemo otvoriti trecu temu... 

Link to comment
Share on other sites

Aj ne serkajte više sa tim tko što može komentirati na forumu..Ako je ovo tema samo ta prodaju, onda neka se postavi oglas sa svim što oglas treba sadržavati, postavi još link na njušku ili index i neka modovi zaključaju temu pa neka bude samo za čitanje oglasa! A dok je ovako kako je sada svi koji žele mogu to komentirati, oglas, auto, cijenu i sve ostalo za oglas.. Ukoliko onaj tko je objavio oglas ne može podnijeti te komentare , nije ga ovdje trebao ni postaviti, neka plati njuškalo 95 kn 15 I uživa! Ovako, Izgleda mi se da svaki drugi član ovog foruma želi biti moderator..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u zadnje vrijeme stavio dva oglasa u kojima se prodaju auti čiji su prvi vlasnici koji prijatelj i bratić. U oba slučaja radi se o dobrim autima u okviru onoga što je tvornica napravila i kako se prema njima kroz km odnosilo. Vidim da to nema nikakvog smisla i vise neću objavljivati oglase za aute koje bi možda nekoga mogli i zanimati jer ovo ne vodi nikamo. Napravili ste s**nje od oba oglasa, a bome i od koga za Megane dok admini nisu očistili.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toyote tih godina su bile itekako dobre. Moji su imali Avensisa sol krajem 2003., iznutra je izgledao super, imao je odličnu opremu i baš je bio solidan i čvrst. Jedino što je mučilo taj 2.0 dizel je bilo čišćenje egr-a. I imao je tvornički loše ksenon farove koji su se orošavali i maglili. Riješeno na garanciju i vozilo se deset godina bez brige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.