Jump to content

P: Renault Laguna III 1.5 Dci


Hoky

Recommended Posts

Pozdrav svima, došlo je vrijeme da se rastanem od moje lagune i zamijenim je sa novijim autom. 

Znači na prodaju je Laguna III, 1.5 Dci, Business oprema. Vlasnik sam 4 godine i sa njom sam prešao cca 60tkm. Kvarova nije imala nikakvih, samo redovni servisi i toči-vozi. Čim sam je kupio zatamnio sam stakla i napravio remap. Servisi su rađeni svakih 10tkm od kad je auto kod mene. (ulje i filteri) Postoji online servisna knjižica  sa svim zahvatima na autu do 2017.g. Moguća provjera po želji kupca. Za sve dodatne informacije upiti ovdje, inbox ili mob. 

P.S. Ubrzo više slika..

https://www.index.hr/oglasi/oglas.aspx?oid=2643976&edit=true

 

 

20170925200424-091220201556034711.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nikoga ne zanima Lagunica? Odlično stanje, šteta da stoji... 🤣🤣🤣 Ako netko ima novije dostavno vozilo može zamjena. Cijena 55.000kn

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Laguna je ponovno u prodaji. Dostavno vozilo kupljeno tako da je sada definitivno višak jedno auto. Cijena okruglih 50 a moguće i manje. 

Pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.