Jump to content

Papučica gasa


Zeljkok

Recommended Posts

Ne. Ništa nije pisalo, ni prije ni nakon zamjene. Bilo me malo frka hoće li izbacit grešku nakon zamjene ali ništa. 

8 hours ago, Trifon Ivanov said:

A gdje se može kupiti nova papučica? 

Thx

Lageros, Anđelko.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, brzi16v said:

@Zeljkok kazes "nema vise greske" 

Jel pisalo na ekranu "stop vehicle"? 

Meni je pisalo stop.. Počeo je davati gas sam, a papučica nije reagirala 

I javil mi je crveno na ekranu

A to se desilo 15 min nakon zamjene akumulatora, ne znam jel se nešto zblesiralo i zbog tog..

Mislim da je i prije par puta bilo problema s tim senzorom, ali samo na trenutke, a ne baš ovak da skroz poblesavi

U svakom slucaju morat ću to zamijeniti 

Edited by Trifon Ivanov
Link to comment
Share on other sites

Greska senzora papucice gada i greska praznog akunulatora se ocituje porukom stop vehicle

Link to comment
Share on other sites

Za senzor papucice mi je dosla crvena poruka i stop,

ali mi nije dosla vezano za prazni akumulator...  on je sam crknul, tj. nije vise imal snage za startanje motora nakon velike hladnoce ovih dana... bilo je vrijeme za promjenu nakon 4 godine, ali nikakve oznake me nisu upozorile, jednostavno ga je samo dokrajcila ova niska temperatura

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ugradil sam novu papucicu gasa prije par mjeseci i vise nema problema sa radom papucice.. nova kupljena i ugrađena u ovlastenom

ali pojavilo se nekakvo skripanje koje se nekad cuje kad se doda gas pa lagano otpusti papucica...  a nekad se pak danima nis ne cuje 😑

 

jako iritantno.. jel netko imao taj problem

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.