Jump to content

Clio 1.5 dci


malimrav

Recommended Posts

Pozdrav,

ako mi netko može pomoći.

Naime radi se o Clio 2018 1.5dci i njegovim dnevnim svjetlima.Lijevo dnevno svjetlo mi ne radi.Jedan dan je samo počelo titrati i nakon toga se skroz ugasilo.

Kada su svjetla sa pozicijama onda oba rade.Osigurač je u redu.Auto nema više garanciju.

Unaprijed hvala za svaku sugestiju.

Link to comment
Share on other sites

Nešto do drivera/regulatora koji se nalazi iza fara bi rekao ili nešto do spoja.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ce biti da pita novo svjetlo
Neovisno o garanciji, skoci do servisa, mozda se moze nesto rijesiti preko garancije

Link to comment
Share on other sites

Teško za garanciju jer je uvezen pršle godine iz Slovenije.Možda glupo pitanje(Ce biti da pita novo svjetlo) ali zar nebi onda komplet riknulo a ne da radi na 50% normalno?

To za driver/regulator misliš kabel sa kojim je spojen DRL?

Da li on ima reley koji to ukopčava?

Link to comment
Share on other sites

nis te ne kosta pitati, nikad mi nisu bile jasne te gluposti oko uvoza, valjda imaju neku svoju regionalnu podrsku, nije da je auto uvezen iz amerike

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, malimrav said:

Teško za garanciju jer je uvezen pršle godine iz Slovenije.Možda glupo pitanje(Ce biti da pita novo svjetlo) ali zar nebi onda komplet riknulo a ne da radi na 50% normalno?

To za driver/regulator misliš kabel sa kojim je spojen DRL?

Da li on ima reley koji to ukopčava?

Pa ledica ima svoj regulator napajanja. Jel u faru ili iza na faru neznam kako je kod tebe, obicno je iza. 

Link to comment
Share on other sites

Teško za garanciju jer je uvezen pršle godine iz Slovenije.Možda glupo pitanje(Ce biti da pita novo svjetlo) ali zar nebi onda komplet riknulo a ne da radi na 50% normalno?
To za driver/regulator misliš kabel sa kojim je spojen DRL?
Da li on ima reley koji to ukopčava?
Nema veze da je uvezen i s Marsa..važeća garancija je važeća svuda pa i kod nas, btw iskustvo iz prve ruke, auto uvežen iz SLO a nedostatke ( reprogram Rlinka, zamjena grijača) rijesena u garanciji u RH.
Link to comment
Share on other sites

Bio sam kod njih prošlu godinu jer sam htio produžiti garanciju ali nisam mogao jer inicijalni prvi servis nije napravljen u prvoj godini.Tako da od garancije niema pomoći.

 

Ima kabel koji ide do razvodne kutije u prostoru motora ali nevidim dalje kuda ide...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, malimrav said:

Bio sam kod njih prošlu godinu jer sam htio produžiti garanciju ali nisam mogao jer inicijalni prvi servis nije napravljen u prvoj godini.Tako da od garancije niema pomoći.

 

Ima kabel koji ide do razvodne kutije u prostoru motora ali nevidim dalje kuda ide...

produžetak garancije je nešto drugo.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Drl trebao bi imati 3 zice, na jednoj daje slabiji intenzitet, a na drugoj  jaci + masa...ispitaj na tome konektoru dovod struje jaci/slabiji, tako ces eliminirat, ili drl ili instalaciju

Link to comment
Share on other sites

U pravu si jer sam jučer gledao i ima 3 žice spojene na Drl.Probao sam otkvačiti konektor sa donje strane ali nisam baš mogao,ali probat ču to što si savjetovao...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.