Jump to content

megan 2 zaklucavane auta kada je parkiran


Oliver

Recommended Posts

zdravo imam jedno pitane kako mozgu zaklucati auto kada ga parkiram negde a da nije preko centralne brave recimo da baterija kartice ne radi hteo bih da znam jel ima neke  cake nesto koje moze  pomoci imam kluca u kartici ali mogu samo vozaceva vrata da zaklucam ali sta sa ostale

Link to comment
Share on other sites

1.
Zatvoris prednja vrata i kroz zadnja vrata stisneš gumb na konzoli za zaključavanje.
Za ulazak moraš mehaničkim ključem otvoriti vozačeva vrata.

2.
Ako imaš impulsno dizanje stakla kroz vozačevo ili suvozačevo staklo stisneš gumb na centralnoj konzoli i zaključaš auto.
Klikneš dizanje prozora.
Ulaziš opet kao ranije opisano.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mata73 said:

1.
Zatvoris prednja vrata i kroz zadnja vrata stisneš gumb na konzoli za zaključavanje.
Za ulazak moraš mehaničkim ključem otvoriti vozačeva vrata.

2.
Ako imaš impulsno dizanje stakla kroz vozačevo ili suvozačevo staklo stisneš gumb na centralnoj konzoli i zaključaš auto.
Klikneš dizanje prozora.
Ulaziš opet kao ranije opisano.

hvala na odgovor na sve jer nedavno sam postao vlasnik megan 2 koje mnogo volim i sada ucim sve za njega pomalo auto je odlican

Link to comment
Share on other sites

Drži rezervnu bateriju u autu nećeš valjda ko Mr. Bean sad s metlom vozit auto i štapom zaključavat auto i izlazit kroz gepek ko neka budala da ti se ljudi smiju. :rotfl:

3f620a06a0a3497bc70c42608d99099b.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

hahahahah MR been je samo jedan nemogu ja kao on ali onako pitam da znam jer sa ovim francuzima ima zezancije nemaju kluc imaju kartice i sve ja kao u svemirskom brodu sve dugmici hahaha

Link to comment
Share on other sites



Ostali samo dugmići... default_zubo.gif

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.