Jump to content

amortizeri za grande III


alki9969

Recommended Posts

Auto krešo ima akciju 40% na amortizere, pa gledam šta uzeti jer ne vjerujem da su na mom ikako mijenjani (auto je 2012).

 

koji proizvođač slovi kao pouzdan?

Link to comment
Share on other sites

Pa ak na muldama ga zaljuljaš par puta i ne treba mu dugo da se smiri, čemu mijenjati... to samo na ovim iz uvoza treba :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

I moj je 2012 al kratki i mislio sam mjenjat ali sam na kraju odustao, mislim da su ovi još i više nego dobri.

Tvornički se ugrađuje Monroe u većini slučajeva

Dečki na forumu koji su mjenjali su stavljali Kayaba i Monroe i svima su nešto malo tvrđi nego stari, pogotovo Kayaba, ali scen 3 je općenito tvrd

Ja kad bi išao mjenjati stavio bih original od Renaulta, mislim da ne bi trebala bit neka velika razlika u cijeni

A ovo za akciju u Kreši okači o rep, nije to nikakva akcija, sve mlaćenje prazne slame

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dizna said:

 

A ovo za akciju u Kreši okači o rep, nije to nikakva akcija, sve mlaćenje prazne slame

ma jasno mi je al velim, bolje plaitit redovnu cijenu (iako piše akcija) nego onu za 40% veću.

a što se tiče ljuljana auta, nisam to probao nego kad prelazim prek ležećih zadnji kraj onako ima tup zvuk. možda nije do njih nego kutijastog tovarnog prostora pa to sve "zvoni".

bio prošli tjedan na tehnikom al već par godina ne proivjeravaju amortizere nego neke gluposti po autu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.