Jump to content

dijagnostika za megan 2 deplhi promjena na jezik


Oliver

Recommended Posts

ljudi hteo sam pitat nesto za ovu dijagnostiku  prikacio na megan i ona mi ocita greske na meganu ali jel moguce da ono sto mi pise da bude na srpskom jeziku da bi lako razymeo sta i kako pise jel znam da je engleski mogu prevesti ali srpski da mi prikazuje bolje je jel vidim da ima takve opcije da bude ceo program na srpskom jeziku da bi se bolje razumelo sve  hvala  ovako da izgleda kao na slici ovo sam skumuo sa neta kao primer

90c6091050e9e1519664b06b41bd327b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pišeš tako da ni ti nemaš pojma šta si htio. default_57.gif
Šta hoćeš? Šta da bude na srpskom? Program sa slike ti je kako vidim na srpskom/hrvatskom,nebitno. Skini takvu verziju ako ta tvoja nema "naški". Delphi obično ima masu jezika pa pročačkaj u postavkama. Znaj samo da naši tako loše znaju prevesti stručne termine tako da mislim da na naški više gubiš nego dobivaš.
Hoćeš da ti putno računalo u autu bude na srpskom? Ne može. Nema ništa osim engleskog,njemačkog,talijanskog,francuskog i turskog koliko ja znam. Piši da te ceo svet razume a ne da fali pola slova a rečenica da bude od kilometra. default_dobroje.gif

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk









Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smuchac said:

Znaj samo da naši tako loše znaju prevesti stručne termine tako da mislim da na naški više gubiš nego dobivaš.

To

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Smuchac said:

Pišeš tako da ni ti nemaš pojma šta si htio. default_57.gif
Šta hoćeš? Šta da bude na srpskom? Program sa slike ti je kako vidim na srpskom/hrvatskom,nebitno. Skini takvu verziju ako ta tvoja nema "naški". Delphi obično ima masu jezika pa pročačkaj u postavkama. Znaj samo da naši tako loše znaju prevesti stručne termine tako da mislim da na naški više gubiš nego dobivaš.
Hoćeš da ti putno računalo u autu bude na srpskom? Ne može. Nema ništa osim engleskog,njemačkog,talijanskog,francuskog i turskog koliko ja znam. Piši da te ceo svet razume a ne da fali pola slova a rečenica da bude od kilometra. default_dobroje.gif

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk


pa mislim da nismo svi pametnii i nemamo svi isti mozak ali nema veze ako nisi razumeo sta sam hteo pisati a za engleski znam i znam da nije svejedno kako se prevodi greska na dijagnostici i da znas da znam da koristim djagnostiku ali ako neko pita nesto a nekome je smesno nisam ja kriv ali bilo bi da  malo neko pise i pomogne  sta trazim a ne samo da se pise nesto bezveze znam da ima  podrsci vise jezika sznam skoro sve o taj program i za informacije radim sa tim evo ga do meni ali mislim da u tekstu lepo pise da greske koje su prikazane da su na nekim razbirlivim jezikom mislim da to  nema veze dal neko zna engleski ili ne onda po tvom odgovoru svi koi neznaju engleski netreba da pitaju za neku pomoc evo sada da ti bude  jasnije ovo sto je podvuceno trazim da bude na ovome jeziku sada mislim da sam jasan na ovome forumu nadao sam se da sam dosa za pomoci u vezi za reno modelima nadam se da sam prihvacen kao prijatel i da moje pitane nije glupo kao sto nekome izgleda ako smetam na ovome forumu recite slobodno ima ih puno na netu





 

 

90c6091050e9e1519664b06b41bd327b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Shvatio si me skroz krivo. Nisam imao namjeru da te tjeram sa foruma niti mislim da si glup ako ne znaš engleski. Pročitaj još jednom slobodno pa će ti biti jasno šta sam htio.
Nadalje,mislim da imam doma verziju na hrvatskom jeziku. Moram provjeriti koliko je teška da ti pošaljem ako je moguće i ako želiš/trebaš.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

Neznam dal ces me razumijeti , al nisam ti bas siguran koliko ce ti ta univerzalne Delphi dijagnostika pomoci oko megana. A vidio sam ih preko nekoliko prikopcanih bas na megane, ili bacaju hrpu random gresaka, ili ne bacaju nista, ali ni jednom nisam jos naisao datocno se javi koja je greska.

 

Ja koristim aplikacije za mobitel koje se spajaju prek obd2 sucelja, pisalo se o nekima i na forumu.Te aplikacije mi najcesce jave tocno sto je problem, iako ni one nisu svemocne, pisao sam za svog megana: upalila mi se lampica airbaga , spojio dijagnostiku, nista konkretno ne javlja za airbag.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Delphi je smeće uglavnom ali ako želiš,zašto ne. Malo je moćniji od najlošijeg elma koji nema PIC18F25K80.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Smuchac said:

Shvatio si me skroz krivo. Nisam imao namjeru da te tjeram sa foruma niti mislim da si glup ako ne znaš engleski. Pročitaj još jednom slobodno pa će ti biti jasno šta sam htio.
Nadalje,mislim da imam doma verziju na hrvatskom jeziku. Moram provjeriti koliko je teška da ti pošaljem ako je moguće i ako želiš/trebaš.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk



Mozes je zipovati u win rar i dacuti meil moj da mi saljes ako oces ja posjedujem delphi ali sam htio da mi meni bude srpski ili hrvaxki na nekim jezik iz ova prostora jel me razumes sada engleski znam ali samo onoka sam htio da bude razbirlivo jel sam gledao neke klipove na yutube gde ima jezik srpski ilo hrvacki neznam bas sada to sam htio dali sada sam jasan ali dam doso na ovome forumu jel vozim megan 2 da spodelim moje iskustvo i razumevane u ovome auto da pomognem nekome a i da mi clanovi pomognu jel zato je forum poz
 

 

6 hours ago, hrvojexyz said:

Neznam dal ces me razumijeti , al nisam ti bas siguran koliko ce ti ta univerzalne Delphi dijagnostika pomoci oko megana. A vidio sam ih preko nekoliko prikopcanih bas na megane, ili bacaju hrpu random gresaka, ili ne bacaju nista, ali ni jednom nisam jos naisao datocno se javi koja je greska.

 

Ja koristim aplikacije za mobitel koje se spajaju prek obd2 sucelja, pisalo se o nekima i na forumu.Te aplikacije mi najcesce jave tocno sto je problem, iako ni one nisu svemocne, pisao sam za svog megana: upalila mi se lampica airbaga , spojio dijagnostiku, nista konkretno ne javlja za airbag.

 

 

Ja sa mojoj delphi prikazuje mi airbag da je greska sve je uredu za sada evo juce sam prikacuo kod moj komsija koj isto ima megan 2 nasao je gresku lambda sonda zasada odklanam ih sa delphi ali tek je imam 3 mjeseca kod mene jos nisam sve razradio kako ona bas radi oko svega na megan ali posjedujem i onaj mali blutut prikljucak obd2 357 mislim da je ali neznam sa koja aplikacia da koristim na mobotel ako znas koja je dobra reci 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.