Jump to content

Slabije vuče


materobi

Recommended Posts

Pozdrav, imam Megana Grandtour 1,5dci 81kw 2014 godište, zadnjih par mjeseci mi slabije vuče, pogotovo na manjim okretajima, i ne osjeti se više da jače povuče kad upali turbinu. Samo dok je hladan motor iznad 2500 okr. se čuje neki zvuk, kasnije ne. Vozim ga za par dana kod majstora pa me samo zanima što mogu očekivati? 

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da ne pokazuje nikakvu grešku. Koliko ima kilometara i od kada ga ti vožiš? 

Link to comment
Share on other sites

 

37 minutes ago, zmajo said:

Pretpostavljam da ne pokazuje nikakvu grešku. Koliko ima kilometara i od kada ga ti vožiš? 

Ima 135000 km ja ga vozim 3godine. Ne pokazuje grešku. 

Edited by materobi
Link to comment
Share on other sites

Može biti puno toga ali ovak na prvu reko bi da je nešto sa dovodom goriva. Kreni od filtera nafte. On je najjeftiniji i kad je začepljen ne izbacuje grešku a auto slabije vuče ili proguta knedlu kad mu daš više gasa. Tak je bilo kod mene, par mjeseci nakon kupnje auta 2017. Zamijenio filter i raketa od auta.

Iza filtera nafte je ostala elektronika i pretpostavljam da bi ona izbacila grešku. Za prvu ruku odradi dijagnostiku.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zeljkok said:

Može biti puno toga ali ovak na prvu reko bi da je nešto sa dovodom goriva. Kreni od filtera nafte. On je najjeftiniji i kad je začepljen ne izbacuje grešku a auto slabije vuče ili proguta knedlu kad mu daš više gasa. Tak je bilo kod mene, par mjeseci nakon kupnje auta 2017. Zamijenio filter i raketa od auta.

Iza filtera nafte je ostala elektronika i pretpostavljam da bi ona izbacila grešku. Za prvu ruku odradi dijagnostiku.

Hvala, budem vozim ga kod majstora. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.