Jump to content

Talisman 2.0 200 INITIALE

DamirVZ

Recommended Posts

DamirVZ

Pozdrav svima....evo, dugo me nije bilo....jos od kako sam imao Lagunu 3, pa u meduvremenu francuza 508, sad sam ponovo ovdje, trenutno Talisman Grandtour 2.0 dci sa 200ks, INITIALE oprema....

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

• Like 5
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DamirVZ

25

• Max

7

• mata73

5

• ivan.martinko

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo slika Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Što im više ostaviš mogućnosti za prigovore to više prigovaraju jer ionako ne znaju što bi. Nikad mi nije došlo da prodam nešto jer se gospođi ne sviđa. Ionako neće joj se ni drugo sviđati.

Tu je u drustvu sa 10 god starijim bratom..On  max visok a ona max niska😀.. Svaki dan tucemo cca 200km.Sad je na 280000 km... 

Posted Images

E to je stroj može mala recenzija i koja slikai naravno usporedba sa 508 iako na prvu mi je 508 bio super al nakon vožnje njega i Talisman Talisman definitivno ali nisam imo čast ovog 200 nego onoga od 160ks probat

Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk

• Like 1
DamirVZ

Evo slika 3b210767edd07485df7ff9dffde6e9e8.jpge7d6cd131ace5ca2007cccb0f0339c63.jpg25f87e7948c60ea37ea4eeab45135dd7.jpgd3c0d3aec7138e2b252822a50e2b2447.jpg1c1265214036ceac21eb6d12b550f110.jpg58444b5282e8263e4eb2e8163973bff3.jpg

• Like 14
DamirVZ
E to je stroj može mala recenzija i koja slikai naravno usporedba sa 508 iako na prvu mi je 508 bio super al nakon vožnje njega i Talisman Talisman definitivno ali nisam imo čast ovog 200 nego onoga od 160ks probat

Talisman je ipak 2019g, automatik, sto sam definitivno zelio. 508 je bio 2.0 2014g rucni...143ks. E sad mislim da se nemogu usporedivat. Definitivno ni sa 508 nisam imao nikakvih problema 3g koliko je bio kod mene. Sad je kod prijatelja...i sve je u redu. Talisman je mnogo rubusniji, definitivno me odusevio 4control vec i na laguni koju sam imao, tako da....cini mi se da ovdje radi jos mnogo preciznije. Ili je to samo moj dojam...neznam.
Sta se tice voznih osobina, ma napravio sam s njim 400km....tako da nemogu nista pretjerano reci....odusevljen sam motorom, snagom i momentom koji pruza. Zaista je jak....ovi modovi voznje koje ima, definitivno se osjeti razlika izmedu npr, SPORT I ECO.... i u ovjesu, i u promjeni brzina....itd...sve u svemu...zasad prezadovoljan. Jedino zena nije bas nesto...ona je pikirala novu 508 icu...

• Like 4

Prelijep je još initiale ma sve što bi i ja uzimao,a 508 sam vozio ovu novu liniju i kad sam je 1.put vidio kažem ti prelijep i sve ali mislim da nisi ništa falio auto je top top top.nek te dobro služi.

• Like 1
DamirVZ
Prelijep je još initiale ma sve što bi i ja uzimao,a 508 sam vozio ovu novu liniju i kad sam je 1.put vidio kažem ti prelijep i sve ali mislim da nisi ništa falio auto je top top top.nek te dobro služi.

Hvala....jos da kazem.....ima 35tkm....tvornicko jamstvo....a kako ce vrijeme prolazit i kako cu sticat nova iskustva, javit cu se dakako.

• Like 1
direstraits

Sretno s autom. 👍

Slijedeći put poslušaj ženu, imaju one intuiciju neku.  

• Like 1
mata73

Čestitam na vozilici i puno sretnih km!
Krasan je i konačno dobro motoriziran sa odličnim ovjesom i kočnicama.
Mjenjač je dobar, zamjerka na veci broj okretaja na autocesti.
Ostalo sve odlično
Ima negdje recenzija na forumu kad sam se družio s njim 11.2019g.

• Like 1
DamirVZ
Čestitam na vozilici i puno sretnih km!
Krasan je i konačno dobro motoriziran sa odličnim ovjesom i kočnicama.
Mjenjač je dobar, zamjerka na veci broj okretaja na autocesti.
Ostalo sve odlično
Ima negdje recenzija na forumu kad sam se družio s njim 11.2019g.

Citao jucer.... hvala

Super mu stoji ova boja i oprema, uzivaj! 

• Like 1
Smuchac

:srce:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

twingokile

odličan autić, neka te sretno služi..

sve je ok, još da je panorama gore, dićeš bolje, vjerujem da si ju na peugeotu imao... taj motor, da li je to onaj o kojem se loše priča ili sam nešto pobrkao🙄

e da i još jedna sitnica, sve je super na autu, ali su ti tablice baš bezveze 🤣

• Like 1
DamirVZ
odličan autić, neka te sretno služi..
sve je ok, još da je panorama gore, dićeš bolje, vjerujem da si ju na peugeotu imao... taj motor, da li je to onaj o kojem se loše priča ili sam nešto pobrkao
e da i još jedna sitnica, sve je super na autu, ali su ti tablice baš bezveze 
Da na peugeotu je bila panorama....al rijetko kad je bila otvorena....a o motoru i neznam previse....nisam nista čital...2.0 mi je bila laguna, 150ks....vjerujem da ima puno slicnosti.
Ako neko ima iskustva, bilo losa ili dobra...nek ih podijeli...bio bih zahvalan

petak

Zgodno vozilo.

Poprilično fino opremljeno kako motorizacijom tako i sitnicama koje maze vozača i suputnike.

Da te što manje vidimo ovdje sa kvarovima i problemima, a što više sa doživljajima i iskustvima u vožnji!

• Like 2
shogo

Ovo je SRCEM kupljeno Macane druže :) Neznam da li bi se odvažio...uh baš je lepi :)

Čestitam

• Like 1
macan

Ma znaš šta je tu problem, ja kad vidim te karavane, odma me asociraju na one mercedese - mrtvačka kola :), zato ja radije psujem svaki put kad ulazim i izlazim iz svog auta :). Neki ljudi ne uče na greškama. Al autić je svakako posljednji krik tehnike i ne bi mi bilo žao ni da se u lijesu vozim iza :)

Edited by macan
  • Like 1
VedranSB

Sretno. Talisman mi je uz novi 508 definitivno najljepši automobil u klasi. Za 2.0 dCi sam čuo samo hvalospjeve (ako ova iteracija ima ikakve veze s onim od 150 ks).

• Like 1
direstraits
30 minutes ago, VedranSB said:

ako ova iteracija ima ikakve veze s onim od 150 ks

Kubikaža je ista. 🤓

Ima dosta novih stvari da bi zadovoljili euro normu, i napravili su par propusta, ali ionako nisu prodali puno komada, pa neće biti ni puno žalbi. 

Fredy

Cestitke Damir odlican izbor. Laguna ti je i dalje na forumu otisla za Metkovic. I dalje bere kilometre bez problema.

• Like 1
  • Upvote 1

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..