Jump to content

Scenic III pitanje vezano za klimatizaciju


Smuchac

Recommended Posts

Vozdra!

Kako imam Grand Scenic III zanima me kako uključiti da mi klima ili grijanje pušu na stražnju klupu. Sjećam se prošlo ljeto kad je bilo vruće da sam raspalio sve šta ima i da je straga u štokovima puhalo ko da bolan sere pa me zanima puše li to uvijek kilavo ili nešto krivo radim. U manualu naravno ništa pametno nisam našao a po slikama iz njega vidim da ima strelica vozaču iza leđa na ilustraciji a kod mene je nema. Jel ja to stvarno nemam pojma ili ne ide? Imate dvije slike. Kod mene je slučaj bez strelice vozaču iza leđa Udruga slika) a u manualu postoji i slika gdje ima strelica (prva slika). Tenkju.

 

 

Ima.png

nema.png

Link to comment
Share on other sites

Te strelice dobiješ uzastopno pritiskajući dugme distribucije. Ako prođe čitav krug bez prikaza strelice iza, onda nema mogućnosti distribucije zraka iza. 

Link to comment
Share on other sites

Auto od 30k eura s automatskom dvozonskom klimom i brdom opreme i ventilacijskim otvorima straga da to nema.... Poserem im se na šarm... :aua:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ventilator i dizajn ventilacijskih kanala nisu usklađeni, ili koliko para toliko muzike. 🤓

Pogledaj eventualno da se nije otkačila neka od cijevi koje vode do otvora straga. 

Link to comment
Share on other sites

Umalo ti ne rekoh gdje da puhneš i gdje će izać.... :rotfl:




Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

pa zar ne osjetiš na ruci da puše iza - kod nogu (isto kad i kod tebe naprijed kod nogu) ili na štokovima kad i kod tebe kod radia naprijed?

Link to comment
Share on other sites

Nisam primjetio a suputnici su se žalili da kilavo tj. skoro ništa ne puše a ja navio u full. Morat ću ja sjest natrag da vidim šta se dešava.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.