Jump to content

Nosač za bicikl -> prijedlozi, savjeti, iskustva...


Gogy

Recommended Posts

Ja ga stvarno ne čujem. Nisam primijetio razliku kad sam montirao, a kako ih ne skidam, više ni ne bih primijetio.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se cuje ali puno manje nego square šipke..imao i te square, imao originalne (ove koje su sad kod kolege Vuce) i zadnjih nekoliko godina koristim Wingbar i preporucujem ih svima kome nije problem nesto visa cijena.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Domba said:

, budem vjerovatno skoro znao i isprobao.

tebi treba sklepat nekaj od bakrenih cijevi i prebrikat na bateriju, kad rokaju munje ili vozis blizu dalekovoda da punis baterije i glumis trolejbus :beah::fuck:

 

72893723_2381981778736171_768678474582851584_o.thumb.jpg.05dc5acf2733dddb7ab847af7e875c1f.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, ti si stvarno ekološki osviješten. Ja sam razmišljao o elektroničkim auto, staviti kuku i na prikolicu Zweitakt dizel generator. Nemam problema sa ekološkim normama, DPFom EGRom, i sličnim stvarima :)

Ali nije loše ideja :)

Back on topic. Naručen Thule Evo WingBar crni. Kada dođe proba.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.