Jump to content

Reprogramiranje instrument table


Hrvoje25

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.Da li znate gdje se obratiti u dalmaciji za reprogramiranje instrument table,naime majstor mi je pokušao uključiti dnevna svjetla putem renolinka i pojavila se greška ERROR PROG.Sada bi trebalo vratiti sve na tvorničke postavke.Ovlašteni servis Gašpero traži 900 kn.

Link to comment
Share on other sites

U AC Gašperov Split traže 900 kn,u AC Gašperov Šibenik traže 300 kn. Dosta dobra kompanija.😆

Link to comment
Share on other sites

cek nisam skuzio sta se tocno desilo...zasto nisi imao aktivirana DRL? i usljed cega tocno je izbacio poruku? sta se dogodi nakon te poruke? stoji stalno na ekranu ili kompletno zablesira cijela urica?

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno se ne mogu uključiti DRL putem renolinka,izgleda da nesto nedostaje u konfiguraciji sw ili jednostavno nema senzor za svjetlo iako ima tvornički bixenon.Ugl na putnom računalu pokazuje ovo.Još uz to su mi maknute opcije za  parking senzore i jos par stvari,a dodali su se opcije za pritisak u gumama.Totalno se zblesirao.

16153706565083657750511167966898.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kod nas se kaže tko ne plati kurvu,plati doktora. I sam sam bio u tvojoj koži. Meni su naplatili sat servisa,5 klikova mišem i vozi. Plati i ne metiljaj puno da ne napraviš veće s**nje i bok. Nek ti usput urade što želiš ako se može i to je to. Simple as that NHF.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi parking senzori??? Ti imas pre-facelift? I pritisak? Ili sam pomutio sve, pa imas facelift

Sent from my SM-A515F using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Uglavnom sve riješeno u Šibeniku u AC Gašperov,300 kn.

13 hours ago, Ruske said:

Kakvi parking senzori??? Ti imas pre-facelift? I pritisak? Ili sam pomutio sve, pa imas facelift

Sent from my SM-A515F using Tapatalk


 

Auto je iz 2009.godine.Nemam senzore za pritisak u gumama.

Link to comment
Share on other sites

Onda ne bi trebao imat ni prikaz senzora na BC. A ako imas, onda bi molio tko zna kako ih ukljuciti

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nema on senzora za pritisak guma,nego je renolink napravio pomutnju i promjenio konfiguraciju instrument table.A za uključenje DRL potreno je izvršiti kodiranje u binarnom sustavu tako da je to prevelik trošak.Ugl poučen mojim iskustvom predlažem da se ostaviš ikakvih izmjena jer ćeš ući u nepotrebne troškove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.