Jump to content
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju. ×
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju.

Reprogramiranje instrument table

Hrvoje25

Recommended Posts

Hrvoje25

Pozdrav ljudi.Da li znate gdje se obratiti u dalmaciji za reprogramiranje instrument table,naime majstor mi je pokušao uključiti dnevna svjetla putem renolinka i pojavila se greška ERROR PROG.Sada bi trebalo vratiti sve na tvorničke postavke.Ovlašteni servis Gašpero traži 900 kn.

Hrvoje25

U AC Gašperov Split traže 900 kn,u AC Gašperov Šibenik traže 300 kn. Dosta dobra kompanija.😆

cek nisam skuzio sta se tocno desilo...zasto nisi imao aktivirana DRL? i usljed cega tocno je izbacio poruku? sta se dogodi nakon te poruke? stoji stalno na ekranu ili kompletno zablesira cijela urica?

• Upvote 1
Hrvoje25

Jednostavno se ne mogu uključiti DRL putem renolinka,izgleda da nesto nedostaje u konfiguraciji sw ili jednostavno nema senzor za svjetlo iako ima tvornički bixenon.Ugl na putnom računalu pokazuje ovo.Još uz to su mi maknute opcije za  parking senzore i jos par stvari,a dodali su se opcije za pritisak u gumama.Totalno se zblesirao.

16153706565083657750511167966898.jpg

Smuchac

Kod nas se kaže tko ne plati kurvu,plati doktora. I sam sam bio u tvojoj koži. Meni su naplatili sat servisa,5 klikova mišem i vozi. Plati i ne metiljaj puno da ne napraviš veće s**nje i bok. Nek ti usput urade što želiš ako se može i to je to. Simple as that NHF.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

• Like 1
  • Upvote 1

Kakvi parking senzori??? Ti imas pre-facelift? I pritisak? Ili sam pomutio sve, pa imas facelift

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Hrvoje25

Uglavnom sve riješeno u Šibeniku u AC Gašperov,300 kn.

13 hours ago, Ruske said:

Kakvi parking senzori??? Ti imas pre-facelift? I pritisak? Ili sam pomutio sve, pa imas facelift

Auto je iz 2009.godine.Nemam senzore za pritisak u gumama.

• Upvote 1

Onda ne bi trebao imat ni prikaz senzora na BC. A ako imas, onda bi molio tko zna kako ih ukljuciti

Hrvoje25

Nema on senzora za pritisak guma,nego je renolink napravio pomutnju i promjenio konfiguraciju instrument table.A za uključenje DRL potreno je izvršiti kodiranje u binarnom sustavu tako da je to prevelik trošak.Ugl poučen mojim iskustvom predlažem da se ostaviš ikakvih izmjena jer ćeš ući u nepotrebne troškove.

• Like 1
  • Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..