Jump to content

Hill start asistent


jojo03

Recommended Posts

13 minutes ago, robyakarider said:

meni to ide na zivce

Nemoj bit ko ja... :) šta ga voliš onako na vagu osjetit na kvačilu :)... je doduše malo ta tehnologija zatupljuje... problem je ako bi se vratio danas sutra na niži rang :)

Link to comment
Share on other sites

tooo, na vagu i držat naprijed nazad dok se ne upali zeleno. To lamela voli

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Zena ga vozi, ne ja, nije naviknula i crkne joj kad pusta kuplung, valjda ne dodaje gas dovoljno da se otpusti ta kocnica... Jednostavno joj smeta... 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, jojo03 said:

Zena ga vozi, ne ja, nije naviknula i crkne joj kad pusta kuplung, valjda ne dodaje gas dovoljno da se otpusti ta kocnica... Jednostavno joj smeta... 

Nauci je kad stane da ubaci u ler... Pa kad ubaci u 1 ili R nece imati problema krenit ce normalno.. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, macak said:

Nauci je kad stane da ubaci u ler... Pa kad ubaci u 1 ili R nece imati problema krenit ce normalno.. 

Probat cemo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.