Jump to content

Krovni nosači, krovne kutije, nosači bicikla i skija

braxinjo

Recommended Posts

Vidjeh prije par dana Citroen C1 sa krovnom kutijom od 460L :D

Naprijed mu prekriva dobar dio šajbe iako visoko, a iza brijem ne može otvoriti bunker do kraja.  Prva pomisao je bila kako će ga Senjska bura dići u zrak s tim :D :D

Edited by Med0
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Med0

15

• CRN11

14

• riceburner

12

• Ivan1902

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Montirao Menabo Tema alu nosače (AL1 + FIX029G) i Menabo Mania 320L srebrnu kutiju. Evo utisaka: Menabo mi ima jasniji manual nego Thule. Dojam je da su Thule nosači maalo bolji. Menabo je OK,

Icuce kakva slatka kutijica buci buci 😀 Pa zakaj nisi malo duže uzeo?

Evo dokaza da mogu bicevi na krov i sva prtljaga

Posted Images

Je li netko uzimao krovne nosače iz Lidla? Razmišljam da uzmem za Daciu. Samo za kratke relacije. Trebaju mi da prevezem lojtre i sl.da ne moram spuštati siceve i gurati u auto. 

https://www.lidl.hr/hr/letak/ponude-od-27-09-do-isteka-zaliha-pogledajte-najnovije-lidlove-ponude/view/p62430/page/26

Imao na Laguni.
Vozio bicikle i ostalo što sam trebao.
Nikakvih problema i manjkavosti nisam našao.
Ja sam svoje skidao kad nisu trebali ali prijatelj je svoje ostavio 5g i vise nije mogao skinuti jer su bravice skroz zahrđale pa je morao rezati.

• Thanks 1

Zapinje i hrđa i na boli me briga thule-u vidio svojim očima. Špricnuti tu i tamo u bravu, nije problem, Al nekima očito je.

Edited by CRN11

Frend nije to nikad skidao a auto nije garažiran pa je hrđa uzela.
Dobro kažeš CRN11

• Like 1

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..