Jump to content

Renault magane III. klima problem


Renprob

Recommended Posts

Pozdrav, 

Imam renault magane 1.5 dci 81kw 2012 godina facelift. Naime, pojavio mi se problem prije jedno 2.mj klima se pocela paliti sama od sebe tu i tamo kad je vani toplije, prvo sam mislila da je to zbog razlike temperature zraka pa sam zanemarila. Ali kako sad idu topliji dani ona se sad stalno pali sama od sebe i bas se jako cuje. Znaci puse na maximum samo po motoru (iako je normalno na displayu AC off), u kabini ju mogu normlano regulirati. Kad ju npr. upalim pa onda ugasim ona se u kabini ugasi ali po motoru i dalje puse. Promjenili smo i tu klima plocu u autu jer se ispostavilo da je moja bila neispravna i puhala ne samo topal zrak, probali smo promjenit i senzor teperature, akumulator, 2 majstora su iz svojih auta vadili dijelove i stavljali u moj (igrom slucaja isto voze megane) nebi li nasli gresku, ali puhanje se i dalje ne da isključiti ili regulirati. Kada se spoji na dijagnostiku pise da auto nema ni jedne greske. Zanima me dali je netko mozda imao isti/slican problem ili dali netko mozda zna sta bi moglo biti? Trenutno je isto kod mehanicara provjeravaju da nije mozda problem sa strujom. 

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci ovo po motoru?

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovdje je samo predstavljanje.
Molim pitanje postavi na odgovarajuće mjesto.

Imaš puni pristup!
a030d079452cafcb622744d301e20fee.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.