Jump to content

Ugradnja daljinskog centralnog VAG/Škoda


riceburner

Recommended Posts

Imam auto koji ima comfort modul 5J0959433, znaci ima centralno, ali samo na ključ.

Tražim preporuku servisa/majstora za ugradnju daljinskog na ZG području. Zahvaljujem

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Max said:

Pa di si pronašao takav auto??

kupio nov :D kreten od prodavaca u zubaku nije napomenuo da daljinsko treba nadoplatit...

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro vjerojatno je i cijena bila povoljna.. pa se netreba cudit.
Samo nevjerujem da 2021 postoji nov auto bez daljinskog

Ako hoces original treba nabavit skakavac negdje i mozda samo preprogramirat ako imas srece. Zamjenski kinez na privjesak vjerujem da ti moze svaki servis ugradit.

Link to comment
Share on other sites

Moji kupili Hyundai i30 sa istom forom.
Ne želi ih nitko zadužiti [emoji23][emoji23][emoji23]

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11. 05. 2021. at 11:05, riceburner said:

kupio nov :D kreten od prodavaca u zubaku nije napomenuo da daljinsko treba nadoplatit...

Koja poslovnica? :)

Ali fakat, pa kaj nije Clio još od 1998. dolazio serijski sa centralnim daljinskim zaključavanjem u svakoj verziji? WTF?!? :D 

"Comfort modul" 🤣  *ebeno je komforan :D

Link to comment
Share on other sites

Clio 1998 rn da ali rl ne

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Med0 said:

Koja poslovnica? :)

Ali fakat, pa kaj nije Clio još od 1998. dolazio serijski sa centralnim daljinskim zaključavanjem u svakoj verziji? WTF?!? :D

"Comfort modul" 🤣  *ebeno je komforan :D

zubak sesvete... ma moze se nabavit original modul sa slovom A na kraju, ali dok nabavim kljuceve i platim programiranje u najboljem slucaju je to 200+ eur za rabljenu stvar, a to bome nedam...

bit ce neki kinez ili nesto u tom stilu samo za daljinsko otkljucavanje, s obzirom na ponude koje sam dobio, mozda se cak i odvazim sam to napravit, ipak sam i elektrotehniku zavrsio nekad davno :rotfl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auto je novo? A što je sa garancijom ako staviš nekog kineza ili nešto slično?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ivan1902 said:

Auto je novo? A što je sa garancijom ako staviš nekog kineza ili nešto slično?

ne, auto je star 10 god...

 

On 11. 05. 2021. at 18:38, Lowlife said:

Pa dobro vjerojatno je i cijena bila povoljna.. pa se netreba cudit.
 

 

nije opce bila povoljna, 100k kn...

Link to comment
Share on other sites

da si u prvom postu stavio da auto nije nov, vjerojatno nebi ovoliko svi mi baljezgali uprazno

Link to comment
Share on other sites

Prva stvar koju sam ugradio na starog megana onog iz 2000.g. je bila daljinsko. 600kn mislim da sam platio, na Trešnjavci firma, tam kod Belinica nedaleko.

Doduse oni ti samo ugrade daljinsko, tj daju 2 skakavca s kojima se auto otkljucava, al i dalje ostaje origialni kljuc za paljenje auta.

Onda sam platio 70ak kuna onom dedi iz City centra west, da mi prebaci kod kljuca i izbrusi skakavac na originalni kljuc, tj da sa tim skakavcem mogu i otkljucavat i paliti auto.

 

U 2010.g. i novijem autu prodavat auto bez daljinskog ...

 

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.