Jump to content

Megane 1 coach 1.6e


Btbw

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Novi sam ovdje i trebam pomoc..

Naime nakon kaj sam kupio doticni auto,u voznji se samo ugasio.odfurali ga frendu na dijagnostiku ali ga ne pusta unutra..nakon kaj smo zamijenili pumpu goriva i senzor radilice i dalje vergla ali ne pali,ne baca iskru!u lijevom dijelu motornog prostora skljoca jedan relej kojeg smo zamijenili sa rabljenim ali i dalje taj rabljeni skljoca, pretpostavljam da je taj od pumpe goriva,a na instrument tabli zmiga crvena lampica vjv od kod kljuca ili cega vec.u pitanju je Megane 1 1.6e 1996/97.auto ima plin ako to kaj znaci.unaprijed vam hvala na odgovoru i savjetima!pozz

Link to comment
Share on other sites

Ne želim zvučat glupo, ali jeste provjerili akumulator?

Link to comment
Share on other sites

Dali ta lampica brzo zmiga ili sporo? Mozda ti kljuc ne ocitava

Poslano sa mog SM-A315G koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ako brzo blinka onda ne prepoznaje ključ,ali zbog toga se se nebi ugasio u voznji(barem mislim).Probaj s drugim ključem ili probaj istovremeno stisnuti i držati tipku na ključu i dati kontakt odnosno upaliti ga..imao sam isti slučaj na cliu jedino se nije ugasio u voznji..no zezao bi pri paljenju.

Link to comment
Share on other sites

Probali drugi akumulator i nista,lampica nekada brzo zmiga nekada sporo,ali muci me to skljocanje releja ,zamijenili smo mjesta i dalje skljoca..a pumpa pak ne radi dok se ne spoji direkt..vise ne znam od kud krenut 😂fala na odgovorima!

 

Link to comment
Share on other sites

Sad cu i ja ispasti pametan.... [emoji16].
Ovo za lampicu sto kazes brzo-sporo blinkanje....

Jesi probao zakljucati auto-otkljucati auto i odmah paliti ?

Jbg, idemo sa glupim pretpostavkama, ali ako nisi nikad imao Renaulta onda ima tih sitnica koje zbune ljude.

Sjecam se dok sam ja imao identican auto... Ja na kavi a vulkanizer sa ekipom gura auto iz radione jer ga ne zna upaliti [emoji16]

Link to comment
Share on other sites

Ima li taj auto inertial switch?

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, chandler7586 said:

Sad cu i ja ispasti pametan.... emoji16.png.
Ovo za lampicu sto kazes brzo-sporo blinkanje....

Jesi probao zakljucati auto-otkljucati auto i odmah paliti ?

Jbg, idemo sa glupim pretpostavkama, ali ako nisi nikad imao Renaulta onda ima tih sitnica koje zbune ljude.

Sjecam se dok sam ja imao identican auto... Ja na kavi a vulkanizer sa ekipom gura auto iz radione jer ga ne zna upaliti emoji16.png

Da, da to su imali stariji modeli ako ga ne upališ u nekom vremenu nakon otključavanja, dobro si primjetio

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, filiplolic said:

Ima li taj auto inertial switch?

Sent from my SM-G981B using Tapatalk
 

Mislis na šok šalter?nemam pojma,bas cu sutra pogledat kad dodem do auta..vise me brine ovo skljocanje releja i pumpa goriva koja radi samo kad se Direkt spoji..probat cu i ovo sa zakljucavanjem jer ni sam ne znam od kud vise krenut a ne pusta nas u dijagnostiku.

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno ne pusta jer ne ocitava kljuc.
Koja dijagnostika?
Can Clip ti treba, univerzalne tesko da ce ista

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Btbw said:

Mislis na šok šalter?nemam pojma,bas cu sutra pogledat kad dodem do auta..vise me brine ovo skljocanje releja i pumpa goriva koja radi samo kad se Direkt spoji..probat cu i ovo sa zakljucavanjem jer ni sam ne znam od kud vise krenut a ne pusta nas u dijagnostiku.

Ima šok šalter, ak se ne varam desno kad digneš haubu. Onak debela crna tipka

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.